databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

Budget-filter

Koopwoningen onder €750.000 in Amsterdam

403 actieve listings met vraagprijs tot en met €750.000, gesorteerd op prijs aflopend.

Alle koopwoningen Amsterdam

Wat je krijgt onder €750.000 in Amsterdam

Voor een budget tot €750.000 zijn er momenteel 403 koopwoningen in Amsterdam. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.

Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Amsterdam is € 596.500 (€ 8.188/m²). Een woning van circa 92 m² past dus rond uw bovengrens van €750.000.

Wijken in Amsterdam

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Fraunhoferstraat 18 Middenmeer-Zuid 112 4 C € 750.000 € 6.696
Van Ostadestraat 191 Van der Helstpleinbuurt 85 3 A € 750.000 € 8.824
Piet Gijzenbrugstraat 42 Aalsmeerwegbuurt-West 78 3 D € 750.000 € 9.615
Westerdoksdijk 387 Westerdokseiland 83 3 A € 750.000 € 9.036
Bogortuin 48 Java-eiland 96 3 A+ € 750.000 € 7.812
Krammerstraat 1 Wielingenbuurt 93 4 C € 750.000 € 8.065
Afroditekade 29 Olympisch Stadion e.o. 82 3 A € 750.000 € 9.146
Aalsmeerweg 26 Aalsmeerwegbuurt-West 85 3 B € 750.000 € 8.824
Amstelveenseweg 56 Schinkelbuurt-Noord 77 3 B € 750.000 € 9.740
Langestraat 42 Langestraat e.o. 87 4 G € 750.000 € 8.621
Van Effenstraat 1 Bellamybuurt-Zuid 102 4 C € 750.000 € 7.353
Sint Pietershalsteeg 4 Nes e.o. 88 3 A € 750.000 € 8.523
Bos en Lommerweg 315 Erasmusparkbuurt-West 89 4 A € 750.000 € 8.427
Kattenburgerstraat 248 Kattenburg 103 4 A € 750.000 € 7.282
Churchill-laan 17 Scheldebuurt-Oost 92 4 D € 750.000 € 8.152
Nieuwe Osdorpergracht 273 Osdorpplein e.o. 137 6 A+ € 750.000 € 5.474
Nassaukade 306 Da Costabuurt-Noord 81 3 C € 749.000 € 9.247
Staringstraat 9 Cremerbuurt-West 78 3 A € 740.000 € 9.487
Deymanstraat 38 Weesperzijde-Noord 90 5 A € 735.000 € 8.167
Amsteldijk 64 Willibrordusbuurt 72 2 A € 725.000 € 10.069
President Kennedylaan 270 Scheldebuurt-West 85 3 C € 725.000 € 8.529
Waterspiegelplein 34 GWL-terrein 98 4 A+ € 725.000 € 7.398
Biesboschstraat 48 Scheldebuurt-Midden 76 3 C € 725.000 € 9.539