databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

Budget-filter

Koopwoningen onder €500.000 in Apeldoorn

50 actieve listings met vraagprijs tot en met €500.000, gesorteerd op prijs aflopend.

Alle koopwoningen Apeldoorn

Wat je krijgt onder €500.000 in Apeldoorn

Voor een budget tot €500.000 zijn er momenteel 50 koopwoningen in Apeldoorn. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.

Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Apeldoorn is € 527.000 (€ 4.304/m²). Een woning van circa 116 m² past dus rond uw bovengrens van €500.000.

Wijken in Apeldoorn

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Talingweg 229 Vogelkwartier 96 4 C € 500.000 € 5.208
Driehuizerweg 92 Driehuizen 113 6 D € 499.000 € 4.416
Gruttersdreef 519 Matendreef 155 4 A+++ € 489.500 € 3.158
Koraalzwam 8 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster 114 6 A € 475.000 € 4.167
Broedplaats 31 Kayersmolen-Noord 122 5 A+ € 475.000 € 3.893
1e Wormenseweg 26 Brummelhof 97 4 C € 450.000 € 4.639
Kraaienweg 57 Vogelkwartier 96 3 D € 449.500 € 4.682
Kayersdijk 113 Kayersmolen-Noord 90 4 C € 449.000 € 4.989
Spadelaan 296 Brummelhof 128 5 A+ € 445.000 € 3.477
De Ontvangst 32 Osseveld-Oost 123 5 C € 439.500 € 3.573
Rietdekkersdreef 412 Matendreef 125 6 A € 429.500 € 3.436
Steenhouwersdonk 114 Matendonk 114 5 A € 427.500 € 3.750
Concertstraat 17 Anklaar 144 5 C € 425.000 € 2.951
Kruizemuntstraat 997 De Mheen 117 5 A+ € 425.000 € 3.632
Hofveld 3 Vogelkwartier 83 3 B € 425.000 € 5.120
Anna Bijnsring 158 Osseveld-West 113 5 A € 425.000 € 3.761
Spadelaan 60 Brummelhof 114 5 C € 425.000 € 3.728
Bierbrouwershorst 610 Matenhorst 115 6 A+ € 425.000 € 3.696
Salomonszegel 51 Sluisoord 130 5 B € 419.500 € 3.227
Vosbergen 28 De Bouwhof 95 4 B € 400.000 € 4.211
Vosselmanstraat 580 Binnenstad 92 3 B € 400.000 € 4.348
Kruizemuntstraat 149 De Mheen 117 5 B € 399.500 € 3.415
Frans van Mierisstraat 66 Orden 102 5 D € 399.500 € 3.917
Merellaan 11 Brummelhof 88 4 E € 399.000 € 4.534
Goudsmidshoeve 618 Matenhoeve 123 5 C € 398.500 € 3.240
Malrove 20 Sluisoord 124 5 C € 398.000 € 3.210