databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

Budget-filter

Koopwoningen onder €1.000.000 in Arnhem

98 actieve listings met vraagprijs tot en met €1.000.000, gesorteerd op prijs aflopend.

Alle koopwoningen Arnhem

Wat je krijgt onder €1.000.000 in Arnhem

Voor een budget tot €1.000.000 zijn er momenteel 98 koopwoningen in Arnhem. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.

Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Arnhem is € 444.500 (€ 4.207/m²). Een woning van circa 238 m² past dus rond uw bovengrens van €1.000.000.

Wijken in Arnhem

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Prümelaan 53 Angerenstein 147 5 E € 995.000 € 6.769
Het Hout 8 Schuytgraaf-Zuid 171 6 A € 950.000 € 5.556
Rijkerswoerdsestraat 11 Rijkerswoerd-West 122 4 C € 925.000 € 7.582
Karthuizerstraat 41 Angerenstein 151 6 C € 895.000 € 5.927
Roemer Visscherstraat 26 Paasberg 178 7 C € 875.000 € 4.916
Turfstraat 47 Weverstraat 130 3 A € 875.000 € 6.731
Weissenbruchstraat 11 Sterrenberg 152 5 C € 795.000 € 5.230
Karthuizerstraat 68 Angerenstein 160 8 B € 795.000 € 4.969
Ds. Bechtlaan 13 Monnikenhuizen 177 6 A+++ € 779.500 € 4.404
Schipbrug 17 Schuytgraaf-Noord 174 5 A++ € 750.000 € 4.310
Zuidelijke Parallelweg 14 Lombok 161 5 B € 750.000 € 4.658
Bloemenhoeve 9 Schuytgraaf-Noord 168 9 A+ € 700.000 € 4.167
Boudewijn van Roonstraat 4 Molenbeke 133 6 C € 696.000 € 5.233
De Savornin Lohmanlaan 2 Monnikenhuizen 133 4 B € 675.000 € 5.075
Graaf Ottoplein 24 Graaf Ottoplein e.o. 249 8 D € 675.000 € 2.711
Heideweg 14 Arnhemse Allee 151 4 B € 675.000 € 4.470
Andantelaan 14 Elden 115 5 A € 595.000 € 5.174
IJskristal 37 Schuytgraaf-Zuid 142 6 A+ € 595.000 € 4.190
Burgemeester Weertsstraat 64 Burgemeesterswijk 116 3 D € 595.000 € 5.129
Willy den Oudenstraat 40 Bakenhof 160 5 A € 579.500 € 3.622
Bliksemschicht 42 Schuytgraaf-Zuid 146 6 A € 575.000 € 3.938
Josef Israëlslaan 108 Hoogkamp 126 5 B € 575.000 € 4.563
Ochtenddauw 3 Schuytgraaf-Zuid 141 5 A € 575.000 € 4.078
Hoflaan 8 Velperweg-Noord 148 5 B € 550.000 € 3.716