Budget-filter
Koopwoningen onder €1.000.000 in Borne
21 actieve listings met vraagprijs tot en met €1.000.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €1.000.000 in Borne
Voor een budget tot €1.000.000 zijn er momenteel 21 koopwoningen in Borne. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Borne is € 445.000 (€ 3.478/m²). Een woning van circa 288 m² past dus rond uw bovengrens van €1.000.000.
Wijken in Borne
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hesselerbeek 18 Bornsche Maten | 178 | 6 | A+ | € 749.000 | € 4.208 |
| Oude Deldensestraat 25 Borne Centrum | 170 | 7 | E | € 725.000 | € 4.265 |
| Oude Almeloseweg 157 Dikkerslaan-Molenkampsweg en omgeving | 199 | 5 | C | € 685.000 | € 3.442 |
| Verzetsplein 29 Borne Centrum | 129 | 3 | A | € 575.000 | € 4.457 |
| Warande 24 Tichelkamp | 146 | 7 | A | € 498.000 | € 3.411 |
| Zevenblad 26 Stroom-Esch | 151 | 7 | C | € 492.000 | € 3.258 |
| Gentiaan 18 Letterveld I | 147 | 5 | A | € 470.000 | € 3.197 |
| van Heemskerkstraat 36 't Wensink Zuid | 142 | 6 | C | € 465.000 | € 3.275 |
| Grotestraat 31 't Wensink Zuid | 125 | 5 | C | € 448.500 | € 3.588 |
| Bruggemaat 16 Bornsche Maten | 128 | 5 | A | € 445.000 | € 3.477 |
| Honingbes 64 Bornsche Maten | 123 | 5 | A++++ | € 439.500 | € 3.573 |
| Baars 38 Bornsche Maten | 124 | 6 | A+ | € 439.000 | € 3.540 |
| Bruggemaat 46 Bornsche Maten | 107 | 5 | A++ | € 425.000 | € 3.972 |
| Neptunusstraat 9 't Wensink Zuid | 126 | 5 | C | € 400.000 | € 3.175 |
| Zoutmanplein 2 't Wensink Zuid | 115 | 5 | C | € 400.000 | € 3.478 |
| Oude Hengeloseweg 46 't Wensink Zuid | 107 | 4 | C | € 389.000 | € 3.636 |
| Europastraat 105 't Wensink Noord | 98 | 6 | A | € 369.000 | € 3.765 |
| Grotestraat 232 Borne Centrum | 85 | 3 | A | € 350.000 | € 4.118 |
| Dorus Rijkersstraat 37 't Wensink Zuid | 101 | 5 | D | € 350.000 | € 3.465 |