Budget-filter
Koopwoningen onder €1.000.000 in Buren
21 actieve listings met vraagprijs tot en met €1.000.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €1.000.000 in Buren
Voor een budget tot €1.000.000 zijn er momenteel 21 koopwoningen in Buren. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Buren is € 710.000 (€ 4.530/m²). Een woning van circa 221 m² past dus rond uw bovengrens van €1.000.000.
Wijken in Buren
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Liendense Singel 39 Verspreide huizen Aalst Leutes polder Aalst | 199 | 7 | A | € 1.000.000 | € 5.025 |
| Zoelensestraatje 5 Verspreide huizen ten oosten van kanaal | 172 | 4 | D | € 995.000 | € 5.785 |
| Blankertseweg 8 Eck en Wiel | 209 | 7 | B | € 925.000 | € 4.426 |
| Kerkstraat 18 Ommeren met Den Eng | 162 | 5 | C | € 848.000 | € 5.235 |
| De Hoek 2 Zoelmond | 171 | 7 | A | € 835.000 | € 4.883 |
| Rijnbandijk 161 Verspreide huizen Maurik | 99 | 6 | B | € 795.000 | € 8.030 |
| Tielsestraat 64 Verspreide huizen Maurik | 167 | 4 | E | € 725.000 | € 4.341 |
| Kievit 80 Verspreide huizen Maurik | 173 | 5 | A+++ | € 725.000 | € 4.191 |
| Achterstraat 19 Asch | 219 | 5 | F | € 695.000 | € 3.174 |
| Zoetzandselaan 2 Beusichem | 135 | 5 | C | € 619.000 | € 4.585 |
| Gelderse Singel 52 Verspreide huizen Aalst Leutes polder Aalst | 123 | 4 | A | € 615.000 | € 5.000 |
| Elstar 12 Verspreide huizen Buren | 149 | 5 | A+ | € 597.500 | € 4.010 |
| Nieuwe weg 17 Klinkenberg | 100 | 3 | D | € 595.000 | € 5.950 |
| Watersnip 4 Verspreide huizen Maurik | 176 | 5 | A | € 595.000 | € 3.381 |
| Jordenstraat 7 Eck en Wiel | 248 | 6 | C | € 545.000 | € 2.198 |
| Jordenstraat 5 Eck en Wiel | 116 | 4 | F | € 519.000 | € 4.474 |
| Gruttostraat 22 Maurik | 130 | 5 | A | € 498.000 | € 3.831 |
| De Nagraaf 8 Lienden | 77 | 4 | C | € 439.000 | € 5.701 |
| Sportveldstraat 8 Beusichem | 82 | 4 | A | € 380.000 | € 4.634 |