Budget-filter
Koopwoningen onder €600.000 in Epe
7 actieve listings met vraagprijs tot en met €600.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €600.000 in Epe
Voor een budget tot €600.000 zijn er momenteel 7 koopwoningen in Epe. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Epe is € 750.000 (€ 4.808/m²). Een woning van circa 125 m² past dus rond uw bovengrens van €600.000.
Wijken in Epe
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| het Duivenslag 32 Kern Oene | 125 | 6 | A++ | € 569.500 | € 4.556 |
| Dijkhuizerweg 44 Buitengebied Epe Oost | unknown | € 550.000 | — | ||
| Loper 13 Hogeland | 104 | 5 | C | € 525.000 | € 5.048 |
| Cort van der Lindenstraat 28 Vegtelarij | 125 | 5 | B | € 515.000 | € 4.120 |
| Hoge Hagt 55 Hoge Weerd | 105 | 5 | A | € 430.000 | € 4.095 |
| Jasmijnstraat 103 Heggerenk | 108 | 5 | C | € 385.000 | € 3.565 |
| Smutsstraat 16 Woestijnweg | 78 | 4 | C | € 335.000 | € 4.295 |