Budget-filter
Koopwoningen onder €750.000 in Etten-Leur
20 actieve listings met vraagprijs tot en met €750.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €750.000 in Etten-Leur
Voor een budget tot €750.000 zijn er momenteel 20 koopwoningen in Etten-Leur. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Etten-Leur is € 442.000 (€ 3.907/m²). Een woning van circa 192 m² past dus rond uw bovengrens van €750.000.
Wijken in Etten-Leur
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Kouwelaarsbrand 61 De Keen | 190 | 5 | B | € 725.000 | € 3.816 |
| Keenseweg 1 De Keen | 133 | 6 | A | € 610.000 | € 4.586 |
| Patronaatstraat 3 Schoenmakershoek | 124 | 5 | A | € 595.000 | € 4.798 |
| Leurse Branden 23 Noord 4 | 129 | 6 | A+++ | € 585.000 | € 4.535 |
| Liesbosweg 178 Het Hooghuis | 145 | 4 | A++ | € 565.000 | € 3.897 |
| Wielewaal 20 Het Hooghuis | 120 | 5 | B | € 550.000 | € 4.583 |
| Brandseweg 62 De Keen | 134 | 6 | A+ | € 525.000 | € 3.918 |
| Wildbaan 113 De Grient | 116 | 5 | C | € 465.000 | € 4.009 |
| Vinkenbroek 117 De Keen | 130 | 6 | A+ | € 459.000 | € 3.531 |
| Tienkamp 11 Hoge Neerstraat | 95 | 6 | B | € 425.000 | € 4.474 |
| Vinkenbroek 69 De Keen | 101 | 3 | A | € 419.500 | € 4.153 |
| Hamiltonstraat 2 Baai 2 | 121 | 5 | A | € 419.500 | € 3.467 |
| Kasteellaan 13 Noord 1 | 109 | 4 | B | € 400.000 | € 3.670 |
| Europalaan 67 Centrum Oost 1 | 112 | 5 | D | € 389.000 | € 3.473 |
| Trompetlaan 75 Grauwe Polder 3 | 119 | 7 | C | € 375.000 | € 3.151 |
| Julianalaan 56 Centrum Oost 3 | 86 | 4 | C | € 375.000 | € 4.360 |
| Cimbaalhof 47 Grauwe Polder 1 | 112 | 5 | C | € 375.000 | € 3.348 |
| Hazeleger 14 De Grient | 109 | 5 | C | € 369.000 | € 3.385 |
| Antoon Coolenstraat 36 Banakkers 3 | 105 | 5 | D | € 365.000 | € 3.476 |
| Nicolaas Beetsstraat 19 Banakkers 3 | 116 | 4 | D | € 360.000 | € 3.103 |