Budget-filter
Koopwoningen onder €600.000 in Gouda
58 actieve listings met vraagprijs tot en met €600.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €600.000 in Gouda
Voor een budget tot €600.000 zijn er momenteel 58 koopwoningen in Gouda. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Gouda is € 450.000 (€ 4.337/m²). Een woning van circa 138 m² past dus rond uw bovengrens van €600.000.
Wijken in Gouda
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Kattensingel 12 Nieuwe Park Oost | 91 | 3 | A | € 595.000 | € 6.538 |
| Nieuwehaven 314 Turfmarkt e.o. | 135 | 4 | C | € 585.000 | € 4.333 |
| Texellaan 36 De Eilanden | 135 | 5 | A | € 550.000 | € 4.074 |
| Jaap Edenlaan 11 Sportbuurt | 140 | 5 | D | € 549.500 | € 3.925 |
| Jan van Renesseplein 6 Ouwe Gouwe | 114 | 6 | E | € 545.000 | € 4.781 |
| Michiel Bisschopplantsoen 6 Percelenbuurt | 112 | 4 | A++++ | € 529.000 | € 4.723 |
| Gravin Jacobastraat 12 Ouwe Gouwe | 114 | 5 | C | € 525.000 | € 4.605 |
| Graaf Florisweg 47 Ouwe Gouwe | 102 | 4 | D | € 500.000 | € 4.902 |
| Cronestein 37 Lusten-, Burgen- en Steinenbuurt | 130 | 5 | A | € 500.000 | € 3.846 |
| Tweede kade 52 Kadenbuurt | 120 | 5 | C | € 500.000 | € 4.167 |
| Adriaen Gerridsz de Vrijestraat 4 Kadenbuurt | 112 | 5 | A | € 499.000 | € 4.455 |
| Lindelaan 22 Groenhovenkwartier | 138 | 7 | C | € 495.000 | € 3.587 |
| Roompolderstraat 27 Polderbuurt | 124 | 6 | B | € 485.000 | € 3.911 |
| Planciuslaan 14 Windrooskwartier en Heesterbuurt | 125 | 5 | B | € 480.000 | € 3.840 |
| Gravin Jacobastraat 33 Ouwe Gouwe | 94 | 5 | C | € 469.000 | € 4.989 |
| Middenmolenlaan 153 Molenbuurt | 103 | 5 | A | € 450.000 | € 4.369 |
| Waterlustlaan 61 Lusten-, Burgen- en Steinenbuurt | 114 | 4 | C | € 450.000 | € 3.947 |
| Rodenburg 25 Hoevenbuurt | 118 | 5 | A | € 450.000 | € 3.814 |
| Jan Luykenstraat 5 Kadenbuurt | 97 | 5 | D | € 450.000 | € 4.639 |