databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

Budget-filter

Koopwoningen onder €1.000.000 in Harderwijk

32 actieve listings met vraagprijs tot en met €1.000.000, gesorteerd op prijs aflopend.

Alle koopwoningen Harderwijk

Wat je krijgt onder €1.000.000 in Harderwijk

Voor een budget tot €1.000.000 zijn er momenteel 32 koopwoningen in Harderwijk. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.

Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Harderwijk is € 472.250 (€ 4.043/m²). Een woning van circa 247 m² past dus rond uw bovengrens van €1.000.000.

Wijken in Harderwijk

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Korenbloemdreef 50 Harderweide 208 6 A € 938.000 € 4.510
Noorderhoofd 313 De Eilanden 120 3 A+++ € 885.000 € 7.375
Bluesdreef 17 Muziekland II 186 7 A € 745.000 € 4.005
Pasenstraat 7 Binnenstad Noord 133 5 A € 695.000 € 5.226
Dassenbergerhout 17 Harderhout II 150 4 A € 575.000 € 3.833
Braambergerhout 8 Harderhout II 138 6 A+ € 550.000 € 3.986
Parallelweg 26 Hierden De Duinen 67 3 A+++ € 529.000 € 7.896
Gerbrandylaan 27 Slingerbos Noord 127 5 B € 499.500 € 3.933
Tonnenbergerhout 54 Harderhout II 127 6 A+ € 498.000 € 3.921
Triasgracht 27 Drielanden Centrum 131 5 A € 495.000 € 3.779
Vondelpark 54 Stadsdennen Oost 106 4 A € 495.000 € 4.670
Bazuindreef 79 Drielanden Centrum 124 4 A € 495.000 € 3.992
Musicaldreef 76 Muziekland IV 120 5 A € 485.000 € 4.042
Thorbeckelaan 31 De Wittenhagen Zuid 110 5 C € 475.000 € 4.318
Heijermansstraat 22 Stadsdennen Noord 118 6 C € 475.000 € 4.025
Mecklenburglaan 21 Tinnegieter 94 6 G € 469.500 € 4.995
Ir. De Blocq van Kuffelerstraat 1 Zeebuurt Oost 101 5 F € 449.500 € 4.450
Kievitmeen 99 Vogelwaard 111 5 C € 449.000 € 4.045
Groentjesweg 4 Zeebuurt Oost 126 4 C € 449.000 € 3.563
Piet Heinlaan 69 De Wittenhagen Noord 109 5 A € 439.000 € 4.028
Potgieterstraat 9 Stadsdennen Midden 112 5 A € 439.000 € 3.920
Vondellaan 103 Stadsdennen Midden 120 4 C € 425.000 € 3.542
Van Speyklaan 226 De Wittenhagen Noord 104 4 A € 419.000 € 4.029
Vondelpark 80 Stadsdennen Oost 84 3 B € 415.000 € 4.940