Budget-filter
Koopwoningen onder €1.000.000 in Heerlen
24 actieve listings met vraagprijs tot en met €1.000.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €1.000.000 in Heerlen
Voor een budget tot €1.000.000 zijn er momenteel 24 koopwoningen in Heerlen. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Heerlen is € 259.000 (€ 2.525/m²). Een woning van circa 396 m² past dus rond uw bovengrens van €1.000.000.
Wijken in Heerlen
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Oude Lindestraat 7 Lindeveld | 341 | 10 | B | € 650.000 | € 1.906 |
| Aletta Jacobsstraat 18 Caumerveld | 118 | 5 | B | € 459.000 | € 3.890 |
| Benzenraderweg 12 Lindeveld | 137 | 5 | C | € 399.000 | € 2.912 |
| Pleijweg 24 Palemig | 127 | 3 | A | € 398.000 | € 3.134 |
| Rubensstraat 2 Meezenbroek | 127 | 4 | A | € 395.000 | € 3.110 |
| Prof. van Itersonstraat 72 Welten-Dorp | 167 | 6 | C | € 350.000 | € 2.096 |
| Dautzenbergstraat 20 Heerlen-Centrum | 84 | 2 | C | € 299.000 | € 3.560 |
| Disselhof 18 Egstraat en omgeving | 115 | 5 | B | € 290.000 | € 2.522 |
| Pelikaanstraat 11 Heksenberg | 130 | 10 | F | € 285.000 | € 2.192 |
| Hyacinthstraat 20 Nieuw-Einde | 74 | 5 | A | € 275.000 | € 3.716 |
| Emmastraat 73 Mariarade-Zuid | 111 | 5 | E | € 269.000 | € 2.423 |
| Putgraaf 201 Heerlen-Centrum | 88 | 3 | B | € 260.000 | € 2.955 |
| Kempkensweg 13 Hoppersgraaf | 157 | 4 | F | € 258.000 | € 1.643 |
| Insula 96 Dr Nolensplein en omgeving | 97 | 3 | B | € 250.000 | € 2.577 |
| Klingstraat 11 Mariarade-Noord | 89 | 4 | B | € 249.000 | € 2.798 |
| Prof. Tinbergenlaan 15 Hoensbroek-Centrum | 109 | 6 | B | € 239.000 | € 2.193 |
| Henri Jonasstraat 36 Meezenbroek | 110 | 5 | C | € 209.000 | € 1.900 |
| De Heugden 266 Eikenderveld | 57 | 3 | C | € 199.000 | € 3.491 |
| Vrieheidepark 70 Vrieheide | 98 | 5 | B | € 179.000 | € 1.827 |
| Mariabad 222 Op de Nobel | 60 | 2 | D | € 159.000 | € 2.650 |