Budget-filter
Koopwoningen onder €1.000.000 in IJsselstein
12 actieve listings met vraagprijs tot en met €1.000.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €1.000.000 in IJsselstein
Voor een budget tot €1.000.000 zijn er momenteel 12 koopwoningen in IJsselstein. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel IJsselstein is € 495.000 (€ 4.543/m²). Een woning van circa 220 m² past dus rond uw bovengrens van €1.000.000.
Wijken in IJsselstein
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Rietgors 12 Achterveld-West | 151 | 5 | A | € 750.000 | € 4.967 |
| Thorbeckesingel 13 Het Staatse | 167 | 4 | A | € 625.000 | € 3.743 |
| Dreesplein 8 Het Staatse | 138 | 6 | A | € 615.000 | € 4.457 |
| Oudstraat 14 Het Staatse | 135 | 6 | A | € 585.000 | € 4.333 |
| Omloop West 14 IJsselveld-West | 133 | 5 | A | € 560.000 | € 4.211 |
| Panamahof 7 De Hoven en De Boomgaard | 108 | 4 | B | € 500.000 | € 4.630 |
| Bedevaartweg 17 Achterveld-Noord | 114 | 6 | B | € 490.000 | € 4.298 |
| Jan David Zocherstraat 28 De Tuinen | 123 | 5 | B | € 475.000 | € 3.862 |
| Patrijsweide 13 Achterveld-West | 95 | 5 | A | € 440.000 | € 4.632 |
| Philips Willemplantsoen 13 Kasteelkwartier | 74 | 4 | C | € 425.000 | € 5.743 |
| Philips Willemplantsoen 17 Kasteelkwartier | 74 | 4 | D | € 400.000 | € 5.405 |
| Willem Barentszstraat 36 Panoven | 63 | 3 | A | € 375.000 | € 5.952 |