Budget-filter
Koopwoningen onder €300.000 in Kampen
6 actieve listings met vraagprijs tot en met €300.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €300.000 in Kampen
Voor een budget tot €300.000 zijn er momenteel 6 koopwoningen in Kampen. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Kampen is € 440.000 (€ 3.829/m²). Een woning van circa 78 m² past dus rond uw bovengrens van €300.000.
Wijken in Kampen
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Frederik Hendrikstraat 32 Brunnepe | 81 | 3 | C | € 299.500 | € 3.698 |
| Waker 49 Het Onderdijks | 54 | 2 | A+++ | € 299.000 | € 5.537 |
| Kloosterstraat 11 Brunnepe | 90 | 4 | C | € 269.500 | € 2.994 |
| Breedesteeg 3 Binnenstad Kampen | 54 | 2 | E | € 250.000 | € 4.630 |
| 3e Ebbingestraat 7 Binnenstad Kampen | 64 | 2 | D | € 250.000 | € 3.906 |
| De Zande F 616 Kamperveen | unknown | € 49.500 | — |