Budget-filter
Koopwoningen onder €500.000 in Nijmegen
51 actieve listings met vraagprijs tot en met €500.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €500.000 in Nijmegen
Voor een budget tot €500.000 zijn er momenteel 51 koopwoningen in Nijmegen. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Nijmegen is € 495.000 (€ 4.888/m²). Een woning van circa 102 m² past dus rond uw bovengrens van €500.000.
Wijken in Nijmegen
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Galvanistraat 16 Grootstal | 120 | 5 | A+ | € 495.000 | € 4.125 |
| IJsvogelpassage 98 Biezen | 119 | 4 | A+ | € 495.000 | € 4.160 |
| IJsvogelpassage 101 Biezen | 117 | 4 | A+ | € 495.000 | € 4.231 |
| Winkelsteegseweg 41 Hatert | 100 | 5 | F | € 469.000 | € 4.690 |
| de Kluijskamp 1049 De Kamp | 139 | 6 | B | € 465.000 | € 3.345 |
| Bohrstraat 26 Grootstal | 83 | 6 | A+ | € 450.000 | € 5.422 |
| Graafseweg 179 Wolfskuil | 80 | 4 | D | € 440.000 | € 5.500 |
| IJsvogelpassage 88 Biezen | 96 | 3 | A | € 439.000 | € 4.573 |
| van der Duyn van Maasdamstraat 69 Hatert | 103 | 5 | A | € 435.000 | € 4.223 |
| Cimbaalstraat 41 Neerbosch-Oost | 129 | 5 | C | € 435.000 | € 3.372 |
| Maanstraat 4 Heseveld | 121 | 4 | C | € 435.000 | € 3.595 |
| Weezenhof 6808 Weezenhof | 138 | 5 | A | € 425.000 | € 3.080 |
| van Spaenstraat 20 Galgenveld | 59 | 2 | A | € 420.000 | € 7.119 |
| Topaasstraat 119 Hatert | 109 | 5 | D | € 415.000 | € 3.807 |
| de Voorstenkamp 1158 De Kamp | 117 | 5 | B | € 409.500 | € 3.500 |
| Zwanenveld 7512 Zwanenveld | 121 | 5 | C | € 409.000 | € 3.380 |
| Wilhelminasingel 2 Stadscentrum | 64 | 2 | A | € 400.000 | € 6.250 |
| Tolhuis 2078 Tolhuis | 130 | 5 | C | € 400.000 | € 3.077 |
| Bergstraat 4 Lent | 125 | 3 | F | € 400.000 | € 3.200 |
| Bergstraat 2 Lent | 156 | 5 | F | € 400.000 | € 2.564 |
| de Hoefkamp 1113 De Kamp | 118 | 6 | C | € 399.000 | € 3.381 |