Budget-filter
Koopwoningen onder €600.000 in Oldebroek
10 actieve listings met vraagprijs tot en met €600.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €600.000 in Oldebroek
Voor een budget tot €600.000 zijn er momenteel 10 koopwoningen in Oldebroek. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Oldebroek is € 489.000 (€ 3.705/m²). Een woning van circa 162 m² past dus rond uw bovengrens van €600.000.
Wijken in Oldebroek
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Scheerderslaan 6 Wezep-Oost | 167 | 8 | C | € 589.500 | € 3.530 |
| Berberisstraat 12 Wezep-Centrum | 139 | 5 | B | € 499.500 | € 3.594 |
| Hortensiastraat 10 Wezep-Centrum | 129 | 4 | A++++ | € 498.500 | € 3.864 |
| Heikamp 63 Wezep-Centrum | 132 | 6 | C | € 489.000 | € 3.705 |
| van Sytzamalaan 20 Oldebroek | 86 | 4 | D | € 475.000 | € 5.523 |
| de Bongerd 1 Oldebroek | 106 | 3 | B | € 475.000 | € 4.481 |
| Salviastraat 1 Oldebroek | 127 | 6 | B | € 459.000 | € 3.614 |
| Stationsweg 3 Wezep-Centrum | 133 | 8 | G | € 400.000 | € 3.008 |
| Vlierstraat 10 Wezep-Centrum | 89 | 4 | D | € 339.500 | € 3.815 |
| Heidepad 12 Wezep-Oost | 115 | 4 | C | € 339.000 | € 2.948 |