Budget-filter
Koopwoningen onder €750.000 in Reimerswaal
5 actieve listings met vraagprijs tot en met €750.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €750.000 in Reimerswaal
Voor een budget tot €750.000 zijn er momenteel 5 koopwoningen in Reimerswaal. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Reimerswaal is € 345.000 (€ 3.289/m²). Een woning van circa 228 m² past dus rond uw bovengrens van €750.000.
Wijken in Reimerswaal
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Breeweg 1 Yerseke - Steehof | 129 | 6 | A | € 549.000 | € 4.256 |
| Lavendeldijk 17 Oostdijk | 149 | 6 | F | € 525.000 | € 3.523 |
| Fahrenheitstraat 30 Kruiningen - Zandweg | 108 | 6 | B | € 345.000 | € 3.194 |
| Oude Polderstraat 33 Hansweert - Kern | 97 | 5 | A | € 319.000 | € 3.289 |
| Henry Dunantstraat 22 Kruiningen - Kern | 85 | 4 | E | € 269.000 | € 3.165 |