Budget-filter
Koopwoningen onder €1.000.000 in Rijswijk
19 actieve listings met vraagprijs tot en met €1.000.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €1.000.000 in Rijswijk
Voor een budget tot €1.000.000 zijn er momenteel 19 koopwoningen in Rijswijk. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Rijswijk is € 412.500 (€ 4.589/m²). Een woning van circa 218 m² past dus rond uw bovengrens van €1.000.000.
Wijken in Rijswijk
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Raaigrasstraat 62 Haantje | 154 | 6 | A+++ | € 835.000 | € 5.422 |
| Jaagpad 80 Pasgeld | 172 | 7 | B | € 795.000 | € 4.622 |
| Ds van den Boschlaan 118 Stervoorde | 184 | 5 | B | € 739.000 | € 4.016 |
| De Ruijt 5 Vrijenban | 120 | 5 | B | € 635.000 | € 5.292 |
| Lange Dreef 81 Strijp | 136 | 4 | A | € 600.000 | € 4.412 |
| Stadhoudersstraat 54 Oud-Rijswijk | 86 | 3 | C | € 475.000 | € 5.523 |
| Koopmansstraat 1 Plaspoelpolder | 104 | 4 | A | € 475.000 | € 4.567 |
| Caan van Necklaan 16 Cromvliet | 88 | 3 | C | € 450.000 | € 5.114 |
| Ocarinalaan 14 Muziekbuurt | 169 | 5 | F | € 425.000 | € 2.515 |
| Ieplaan 81 Bomenbuurt | 61 | 4 | F | € 400.000 | € 6.557 |
| John F. Kennedylaan 205 Presidentenbuurt | 121 | 5 | C | € 399.000 | € 3.298 |
| Prinses Beatrixlaan 140 Stervoorde | 102 | 4 | A | € 380.000 | € 3.725 |
| Ds van den Boschlaan 277 Stervoorde | 94 | 4 | D | € 369.000 | € 3.926 |
| Hammarskjöldlaan 397 Stervoorde | 103 | 3 | D | € 359.500 | € 3.490 |
| Sir Winston Churchillln 835 Stervoorde | 69 | 3 | D | € 345.000 | € 5.000 |
| Sir Winston Churchillln 823 Stervoorde | 91 | 3 | C | € 325.000 | € 3.571 |
| Prinses Beatrixlaan 146 Stervoorde | 69 | 3 | A | € 300.000 | € 4.348 |
| Tulpstraat 7 Oud-Rijswijk | 52 | 3 | D | € 275.000 | € 5.288 |
| Sir Winston Churchillln 815 Stervoorde | 54 | 2 | C | € 249.000 | € 4.611 |