Budget-filter
Koopwoningen onder €1.000.000 in Rucphen
6 actieve listings met vraagprijs tot en met €1.000.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €1.000.000 in Rucphen
Voor een budget tot €1.000.000 zijn er momenteel 6 koopwoningen in Rucphen. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Rucphen is € 717.000 (€ 3.970/m²). Een woning van circa 252 m² past dus rond uw bovengrens van €1.000.000.
Wijken in Rucphen
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hertog Janlaan 13 Sprundel | 181 | 5 | C | € 775.000 | € 4.282 |
| Wijningsstraat 18 Sint Willebrord | 167 | 4 | B | € 775.000 | € 4.641 |
| Monnikenmoer 3 Sprundel | 173 | 5 | unknown | € 749.000 | € 4.329 |
| Frederik van Eedenstraat 5 Zegge | 197 | 5 | C | € 685.000 | € 3.477 |
| Sportparkstraat 20 Sint Willebrord | 120 | 6 | E | € 439.000 | € 3.658 |
| Leeuwerikstraat 51 Sint Willebrord | 121 | 5 | C | € 369.000 | € 3.050 |