Budget-filter
Koopwoningen onder €500.000 in Schouwen-Duiveland
11 actieve listings met vraagprijs tot en met €500.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €500.000 in Schouwen-Duiveland
Voor een budget tot €500.000 zijn er momenteel 11 koopwoningen in Schouwen-Duiveland. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Schouwen-Duiveland is € 449.000 (€ 3.872/m²). Een woning van circa 129 m² past dus rond uw bovengrens van €500.000.
Wijken in Schouwen-Duiveland
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Meelstraat 54 Zierikzee binnen de vesten | 79 | 4 | C | € 449.000 | € 5.684 |
| Veerdijk 4 Verspreide huizen Zonnemaire | 71 | 4 | G | € 449.000 | € 6.324 |
| 't Laantje 7 Kerkwerve | 132 | 6 | B | € 415.000 | € 3.144 |
| Burgemeester Gaststraat 32 Brouwershaven | 109 | 4 | B | € 399.000 | € 3.661 |
| Ribesstraat 14 Nieuwerkerk | 86 | 5 | D | € 325.000 | € 3.779 |
| de Lei 31 Brouwershaven | 104 | 7 | A | € 324.500 | € 3.120 |
| Burgemeester Hagelaan 19 Bruinisse | 102 | 7 | D | € 319.000 | € 3.127 |
| Lijsterbesstraat 14 Nieuwerkerk | 87 | 6 | C | € 290.000 | € 3.333 |
| Lange Nobelstraat 31 Zierikzee binnen de vesten | 68 | 4 | E | € 285.000 | € 4.191 |
| Zevenhuisstraat 8 Zierikzee binnen de vesten | 82 | 2 | E | € 279.500 | € 3.409 |
| Nieuwstad 4 Brouwershaven | 72 | 3 | E | € 235.000 | € 3.264 |