Budget-filter
Koopwoningen onder €750.000 in Veendam
13 actieve listings met vraagprijs tot en met €750.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €750.000 in Veendam
Voor een budget tot €750.000 zijn er momenteel 13 koopwoningen in Veendam. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Veendam is € 303.500 (€ 2.677/m²). Een woning van circa 280 m² past dus rond uw bovengrens van €750.000.
Wijken in Veendam
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Mondriaanlaan 24 Buitenwoel | 159 | 5 | A | € 425.000 | € 2.673 |
| Nijverheidsstraat 1 Wildervank | 250 | 6 | C | € 399.500 | € 1.598 |
| Beneden Oosterdiep 120 Veendam en omgeving station | 119 | 5 | A | € 359.500 | € 3.021 |
| Nijverheidsstraat 18 Wildervank | 151 | 6 | C | € 349.500 | € 2.315 |
| Langeleegte 200 Veendam-Centrum | 129 | 5 | D | € 345.000 | € 2.674 |
| Ommelanderwijk 30 Ommelanderwijk | 95 | 3 | C | € 307.500 | € 3.237 |
| Westereems 16 Veendam-Sorghvliet | 98 | 5 | A | € 299.500 | € 3.056 |
| J. Kammingakade 4 Boven-Wildervank | 108 | 3 | E | € 289.500 | € 2.681 |
| Pottenbakkersstraat 35 Buitenwoel | 106 | 4 | B | € 275.000 | € 2.594 |
| Noordenveld 11 Veendam-Sorghvliet | 120 | 5 | A | € 275.000 | € 2.292 |
| Sluisweg 62 Ommelanderwijk | 94 | 4 | F | € 260.000 | € 2.766 |
| van Stolbergweg 15 Veendam en omgeving station | 75 | 4 | C | € 225.000 | € 3.000 |
| Golf van Riga 16 Veendam-Sorghvliet | 92 | 5 | A | € 225.000 | € 2.446 |