Budget-filter
Koopwoningen onder €1.000.000 in Velsen
40 actieve listings met vraagprijs tot en met €1.000.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €1.000.000 in Velsen
Voor een budget tot €1.000.000 zijn er momenteel 40 koopwoningen in Velsen. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Velsen is € 500.000 (€ 4.942/m²). Een woning van circa 202 m² past dus rond uw bovengrens van €1.000.000.
Wijken in Velsen
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Driehuizerkerkweg 38 Kriemhildebuurt | 186 | 7 | C | € 985.000 | € 5.296 |
| Wolff en Dekenlaan 118 Driehuis-Dorp | 140 | 4 | C | € 885.000 | € 6.321 |
| Bruno Klauwersstraat 11 Blekersbuurt | 101 | 5 | F | € 850.000 | € 8.416 |
| Frans Netscherlaan 1 Santhaesbuurt | 124 | 6 | E | € 795.000 | € 6.411 |
| Kanaalstraat 254 Oud-IJmuiden | 234 | 11 | G | € 745.000 | € 3.184 |
| Hagelingerweg 277 Kerkpadbuurt | 126 | 6 | C | € 725.000 | € 5.754 |
| Van den Vondellaan 32 Driehuis-Dorp | 104 | 4 | D | € 699.000 | € 6.721 |
| Van den Vondellaan 86 Driehuis-Dorp | 136 | 5 | C | € 659.000 | € 4.846 |
| Narcissenstraat 23 Bloemenbuurt | 112 | 6 | C | € 650.000 | € 5.804 |
| Pruimenboomplein 3 Velseroord | 152 | 7 | A | € 615.000 | € 4.046 |
| Boeier 14 Tjotterbuurt | 156 | 3 | C | € 600.000 | € 3.846 |
| Roos en Beeklaan 101 Kerkpadbuurt | 121 | 5 | D | € 595.000 | € 4.917 |
| Wilhelmina Druckerstraat 43 Weidbuurt | 122 | 6 | B | € 565.000 | € 4.631 |
| De Vliet 7 Maadbuurt | 107 | 5 | A | € 550.000 | € 5.140 |
| Vromaadweg 109 Bastionbuurt | 123 | 6 | A | € 535.000 | € 4.350 |
| Aletta Jacobsstraat 37 Weidbuurt | 92 | 4 | B | € 525.000 | € 5.707 |
| Wilhelmina Druckerstraat 13 Weidbuurt | 92 | 4 | A | € 520.000 | € 5.652 |
| Johanna Naberstraat 2 Weidbuurt | 92 | 4 | B | € 500.000 | € 5.435 |
| Pegasusstraat 36 Herculesbuurt | 97 | 4 | C | € 498.500 | € 5.139 |