Budget-filter
Koopwoningen onder €750.000 in Zaltbommel
20 actieve listings met vraagprijs tot en met €750.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €750.000 in Zaltbommel
Voor een budget tot €750.000 zijn er momenteel 20 koopwoningen in Zaltbommel. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Zaltbommel is € 625.000 (€ 4.626/m²). Een woning van circa 162 m² past dus rond uw bovengrens van €750.000.
Wijken in Zaltbommel
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Vleugeldijk 11 Verspreide huizen in de polder Aalst | 110 | 4 | B | € 750.000 | € 6.818 |
| Hopland 22 Kerkwijk | 131 | 4 | A | € 749.000 | € 5.718 |
| Nieuwstraat 1 Zuilichem | 149 | 4 | A++ | € 745.000 | € 5.000 |
| Hertog Karellaan 69 Verspreide huizen Hoeven | 171 | 7 | A+ | € 669.000 | € 3.912 |
| Ridderstraat 24 Gameren | 263 | 12 | A | € 669.000 | € 2.544 |
| Thorbeckestraat 23 Zaltbommel Vergt en omgeving | 125 | 6 | C | € 625.000 | € 5.000 |
| Maasdijk 3 De Rietschoof | 168 | 5 | C | € 575.000 | € 3.423 |
| Heer Balderikstraat 21 Verspreide huizen Hoeven | 129 | 6 | B | € 575.000 | € 4.457 |
| Kloosterwiel 72 Zaltbommel Spellewaard | 115 | 4 | B | € 545.000 | € 4.739 |
| E.P. van Ooijenstraat 8 Aalst | 145 | 6 | C | € 525.000 | € 3.621 |
| Hoenderveld 33 Bruchem | 115 | 3 | C | € 519.000 | € 4.513 |
| Pr Julianastraat 58 Zaltbommel Vergt en omgeving | 107 | 4 | D | € 495.000 | € 4.626 |
| Buitentuin 103 Zaltbommel Spellewaard | 136 | 5 | C | € 489.000 | € 3.596 |
| Tolstraat 4 Zaltbommel Binnenstad | 91 | 2 | A++ | € 475.000 | € 5.220 |
| Keppelenkamp 24 Gameren | 121 | 5 | A+ | € 469.000 | € 3.876 |
| Fiep Westendorplaan 193 Verspreide huizen Hoeven | 77 | 3 | A | € 425.000 | € 5.519 |
| Esdoornstraat 9 Brakel | 90 | 5 | B | € 395.000 | € 4.389 |
| Eksterstraat 16 Zaltbommel Vergt en omgeving | 70 | 5 | C | € 389.000 | € 5.557 |