Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 147 m² |
| Perceel | 49 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Lokkerbol NVM Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 72 houses in Rotterdam met 102–191 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 75e percentiel (+16.5% t.o.v. mediaan van € 4.466/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 7.225 |
|---|---|
| Dichtheid | 13073 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 456.000 deze listing +68% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 66% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05991085
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | OBS de Schalm — 0.24 km · 25 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderdam — 0.34 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Dirk — 0.54 km · 17 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Katendrecht — 0.07 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Katendrecht — 0.07 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | De Gezichtskliniek — 1.58 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Maashaven — 0.89 km · 22 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Verhalenhuis Belvedere — 0.24 km · 45 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.652 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 161.957 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 147 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.058 per jaar (~€ 172/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.824 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1617 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~441 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | HR-glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 540 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hendrik Sweijsstraat 62 's-Gravenland | 158 | A | € 749.000 |
+€ 12.640
1 stap(pen)
|
€ 761.640 | € -3.360 | |
| Ogier van Cralingenpark 56 's-Gravenland | 139 | C | € 725.000 |
+€ 32.665
3 stap(pen)
|
€ 757.665 | € -7.335 | |
| Adrianalaan 256 Schiebroek | 135 | D | € 735.000 |
+€ 47.250
4 stap(pen)
|
€ 782.250 | +€ 17.250 | |
| Pablo Picassostraat 29 Nesselande | 150 | A | € 715.000 |
+€ 12.000
1 stap(pen)
|
€ 727.000 | € -38.000 | |
| S. van Ravesteynkade 388 Kop van Zuid | 178 | A | € 795.000 |
+€ 14.240
1 stap(pen)
|
€ 809.240 | +€ 44.240 | |
| Jacob Catsstraat 76 Oude Noorden | 145 | C | € 675.000 |
+€ 40.600
3 stap(pen)
|
€ 715.600 | € -49.400 | |
| Moltzerstraat 8 Schiebroek | 154 | A | € 695.000 |
+€ 12.320
1 stap(pen)
|
€ 707.320 | € -57.680 | |
| Wout van Heusdensingel 1 Nesselande | 148 | A+ | € 700.000 | +€ 0 | € 700.000 | € -65.000 | |
| Pieter Postlaan 33 Kleinpolder | 116 | C | € 650.000 |
+€ 32.480
3 stap(pen)
|
€ 682.480 | € -82.520 | |
| Sint-Mariastraat 132 Oude Westen | 119 | C | € 649.000 |
+€ 33.320
3 stap(pen)
|
€ 682.320 | € -82.680 | |
| Torenlaan 49 Overschie | 133 | C | € 645.000 |
+€ 37.240
3 stap(pen)
|
€ 682.240 | € -82.760 | |
| Zestienhovensekade 252 Overschie | 141 | C | € 625.000 |
+€ 39.480
3 stap(pen)
|
€ 664.480 | € -100.520 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Achterweg 2 Hoogvliet Zuid | 148 | 5 | A+ | — | — |
| Ogier van Cralingenpark 56 's-Gravenland | 139 | 5 | C | € 725.000 | € 5.216 |
| Hendrik Sweijsstraat 62 's-Gravenland | 158 | 5 | A | € 749.000 | € 4.741 |
| Damhertstraat 32 Kralingseveer | 155 | 5 | B | € 850.000 | € 5.484 |
| Adrianalaan 256 Schiebroek | 135 | 5 | D | € 735.000 | € 5.444 |
| Pablo Picassostraat 29 Nesselande | 150 | 6 | A | € 715.000 | € 4.767 |
| Wout van Heusdensingel 1 Nesselande | 148 | 6 | A+ | € 700.000 | € 4.730 |
| Jacob Catsstraat 76 Oude Noorden | 145 | 6 | C | € 675.000 | € 4.655 |
| Moltzerstraat 8 Schiebroek | 154 | 4 | A | € 695.000 | € 4.513 |
| Torenlaan 49 Overschie | 133 | 5 | C | € 645.000 | € 4.850 |
| Vilmos Huszárstraat 27 Nesselande | 135 | 5 | A+ | € 600.000 | € 4.444 |
| Zestienhovensekade 252 Overschie | 141 | 4 | C | € 625.000 | € 4.433 |