databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Hoge Weije 62

3191SK Hoogvliet Rotterdam · Hoogvliet Zuid · wijk Hoogvliet · Rotterdam

€ 394.500
€ 3.586 / m²
110 6kamers B
Foto 1 van Hoge Weije 62 Foto 2 van Hoge Weije 62 Foto 3 van Hoge Weije 62 Foto 4 van Hoge Weije 62 Foto 5 van Hoge Weije 62 Foto 6 van Hoge Weije 62 Foto 7 van Hoge Weije 62 Foto 8 van Hoge Weije 62 Foto 9 van Hoge Weije 62 Foto 10 van Hoge Weije 62 Foto 11 van Hoge Weije 62 Foto 12 van Hoge Weije 62

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.110 m²
Kamers6 (3 slaap)
EnergielabelB
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Interhouse makelaars Rotterdam (VN)

Volledige advertentie op Funda

Prijsverloop

Nog maar één snapshot bekend.

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 143 apartments in Rotterdam met 77–143 m².

Onder de markt. Deze woning zit in het 17e percentiel (-23.5% t.o.v. mediaan van € 4.685/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Rotterdam

Inwoners23.805
Dichtheid4994 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.1
Gemiddelde WOZ (buurt) € 295.000 deze listing +34% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt59%
Afstand basisschool0.7 km
Afstand supermarkt0.6 km
Afstand huisarts1.2 km
Afstand kinderdagverblijf0.6 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU05991699 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school (naamloos) — 0.37 km · 18 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Lidl — 0.63 km · 8 totaal binnen zoekradius
Apotheek Service Apotheek de Murene — 0.47 km · 6 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Gezondheidscentrum Boomgaardshoek — 0.63 km · 2 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Ipse de Bruggen - SGLVG+ — 2.05 km · 3 totaal binnen zoekradius
OV-station Hoogvliet — 0.23 km · 6 totaal binnen zoekradius
Restaurant Pizzeria La Strada — 0.5 km · 7 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.883 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 84.674 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 5.000 extra leenruimte
vanwege energielabel B
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 110 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 2.200 per jaar (~€ 183/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.066 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1870 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~660 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 440 per jaar en 440 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1980
BouwBestaande bouw
Soort objectMaisonnette (dubbel bovenhuis)
DakPlat dak
IsolatieDakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
VerwarmingCv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm waterCv-ketel en elektrische boiler
CV-ketelRemeha Avanta 28c (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom)
Energielabel (officieel)B
Inhoud283 m³
Indeling6 kamers (3 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label B te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Aelbrechtskade 135 Nieuwe Westen 118 A € 395.000 +€ 0 € 395.000 +€ 500
Herman Costerstraat 49 Afrikaanderwijk 127 A € 400.000 +€ 0 € 400.000 +€ 5.500
Huydecoperstraat 23 Dorp 111 D € 350.000 +€ 17.760
2 stap(pen)
  • D→C: € 7.770 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 9.990 (+ HR++ glas)
€ 367.760 € -26.740
Vignolahof 9 Prinsenland 88 A € 425.000 +€ 0 € 425.000 +€ 30.500
Korfoepad 9 Nesselande 92 A € 459.000 +€ 0 € 459.000 +€ 64.500
Lange Hilleweg 214 Bloemhof 114 B € 325.000 +€ 0 € 325.000 € -69.500
Prins Mauritssingel 37 Overschie 127 D € 445.000 +€ 20.320
2 stap(pen)
  • D→C: € 8.890 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 11.430 (+ HR++ glas)
€ 465.320 +€ 70.820
Schieweg 184 Bergpolder 101 D € 450.000 +€ 16.160
2 stap(pen)
  • D→C: € 7.070 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 9.090 (+ HR++ glas)
€ 466.160 +€ 71.660
Adrien Mildersstraat 78 Nieuwe Westen 102 D € 450.000 +€ 16.320
2 stap(pen)
  • D→C: € 7.140 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 9.180 (+ HR++ glas)
€ 466.320 +€ 71.820

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Adrien Mildersstraat 78 Nieuwe Westen 102 6 D € 450.000 € 4.412
Huydecoperstraat 23 Dorp 111 5 D € 350.000 € 3.153
Aelbrechtskade 135 Nieuwe Westen 118 5 A € 395.000 € 3.347
Lange Hilleweg 214 Bloemhof 114 5 B € 325.000 € 2.851
Schieweg 184 Bergpolder 101 5 D € 450.000 € 4.455
Herman Costerstraat 49 Afrikaanderwijk 127 6 A € 400.000 € 3.150
Gordelweg 205 Bergpolder 100 6 C € 500.000 € 5.000
Sint-Jacobstraat 223 Stadsdriehoek 104 5 C € 495.000 € 4.760
Samuel Mullerstraat 29 Nieuwe Westen 114 5 C € 500.000 € 4.386
Schieveenstraat 47 Liskwartier 99 5 C € 500.000 € 5.051
Prins Mauritssingel 37 Overschie 127 7 D € 445.000 € 3.504
Jaersveltstraat 14 Oud Charlois 99 6 C € 259.000 € 2.616