Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 131 m² |
| Perceel | 323 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | GeuS uw makelaar (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 17 houses in Terneuzen met 91–170 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 64e percentiel (+8.7% t.o.v. mediaan van € 2.634/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Terneuzen
| Inwoners | 1.915 |
|---|---|
| Dichtheid | 1212 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 252.000 deze listing +49% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 24% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 2.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07152501
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Kreeke — 0.4 km |
|---|---|
| Ziekenhuis | Psychiatrisch Ziekenhuis Sint-Jan-Baptist — 4.85 km |
| Restaurant | De Baeckermat — 0.35 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.790 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 79.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 131 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.096 per jaar (~€ 175/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.965 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1703 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~524 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2003 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel, houtkachel en warmte terugwininstallatie |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 519 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Terneuzen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Narcisstraat 8 Lievenspolder | 121 | A | € 374.500 | +€ 0 | € 374.500 | € -500 | |
| Gentiaanstraat 18 Oude Vaart | 115 | B | € 365.000 |
+€ 12.650
1 stap(pen)
|
€ 377.650 | +€ 2.650 | |
| Gladiolenlaan 8 Kern Hoek | 145 | C | € 369.000 |
+€ 29.000
2 stap(pen)
|
€ 398.000 | +€ 23.000 | |
| Magrette 26 Buitengebied Axel | 158 | C | € 315.000 |
+€ 31.600
2 stap(pen)
|
€ 346.600 | € -28.400 | |
| Schepenlaan 22 Othene | 105 | A | € 345.000 | +€ 0 | € 345.000 | € -30.000 | |
| Gentsebreedstraat 6 Kern Philippine | 133 | E | € 289.000 |
+€ 43.890
4 stap(pen)
|
€ 332.890 | € -42.110 | |
| Gouwestraat 12 Zeldenrust | 130 | A+ | € 330.000 | +€ 0 | € 330.000 | € -45.000 | |
| Singel 90 Kern Westdorpe | 115 | C | € 300.000 |
+€ 23.000
2 stap(pen)
|
€ 323.000 | € -52.000 | |
| Huijgensstraat 21 Serlippenspolder | 132 | C | € 285.000 |
+€ 26.400
2 stap(pen)
|
€ 311.400 | € -63.600 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Gouwestraat 12 Zeldenrust | 130 | 5 | A+ | € 330.000 | € 2.538 |
| Narcisstraat 8 Lievenspolder | 121 | 5 | A | € 374.500 | € 3.095 |
| Gladiolenlaan 8 Kern Hoek | 145 | 5 | C | € 369.000 | € 2.545 |
| Gentsebreedstraat 6 Kern Philippine | 133 | 5 | E | € 289.000 | € 2.173 |
| Huijgensstraat 21 Serlippenspolder | 132 | 5 | C | € 285.000 | € 2.159 |
| Gentiaanstraat 18 Oude Vaart | 115 | 5 | B | € 365.000 | € 3.174 |
| Singel 90 Kern Westdorpe | 115 | 5 | C | € 300.000 | € 2.609 |
| Hazelarenstraat 52 Buitengebied Koewacht | 146 | 4 | A | € 465.000 | € 3.185 |
| Spoorstraat 54 Kern Sluiskil | 111 | 4 | A | € 299.000 | € 2.694 |
| Magrette 26 Buitengebied Axel | 158 | 5 | C | € 315.000 | € 1.994 |
| Schepenlaan 22 Othene | 105 | 4 | A | € 345.000 | € 3.286 |
| Ferlemanstraat 90 Zeldenrust | 100 | 5 | A | € 275.000 | € 2.750 |