house · resale
Bijlmerdreef 1442
1103JZ Amsterdam · G-buurt-Oost · wijk Geerdinkhof/Kantershof · Amsterdam
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 195 m² |
| Perceel | 312 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Linger OG Makelaars en Taxateurs (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 33 houses in Amsterdam met 136–253 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 57e percentiel (+5.9% t.o.v. mediaan van € 6.051/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Bijlmerdreef
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Bijlmerdreef 1158 | 108 | A+ | € 399.500 | € 3.699 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 3.170 |
|---|---|
| Dichtheid | 3739 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 372.000 deze listing +236% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 35% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363TF01
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Wereldwijs — 0.16 km · 13 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kids Academy — 0.41 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.58 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Ganzenhoef — 0.54 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Kinderartsen praktijk — 0.54 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Amsterdam UMC locatie AMC — 3.96 km |
| OV-station | Ganzenhoef — 0.48 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Smeltkroes 2.0 — 0.33 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 5.968 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 265.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 195 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.340 per jaar (~€ 195/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 6.163 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1755 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~390 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Villa, vrijstaande woning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Warmte terugwininstallatie en warmtepomp |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 874 m³ |
| Tuin | Tuin rondom |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Groenevechtkade 12 Waterrijk | 182 | A+++ | € 1.250.000 | +€ 0 | € 1.250.000 | € 0 | |
| Osdorperweg 890 Osdorper Bovenpolder | 170 | B | € 1.050.000 |
+€ 49.300
3 stap(pen)
|
€ 1.099.300 | € -150.700 | |
| H.M. Kraaijvangerstraat 21 Noordoever Sloterplas | 144 | A | € 1.050.000 |
+€ 25.920
2 stap(pen)
|
€ 1.075.920 | € -174.080 | |
| Schellingwouderdijk 331 Schellingwoude-Oost | 152 | A | € 1.400.000 |
+€ 27.360
2 stap(pen)
|
€ 1.427.360 | +€ 177.360 | |
| Robert Kochplantsoen 21 Tuindorp Frankendael | 169 | C | € 1.395.000 |
+€ 64.220
4 stap(pen)
|
€ 1.459.220 | +€ 209.220 | |
| Jan Olphert Vaillantlaan 62 Steigereiland-Zuid | 185 | A+ | € 1.000.000 |
+€ 18.500
1 stap(pen)
|
€ 1.018.500 | € -231.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Groenevechtkade 12 Waterrijk | 182 | 5 | A+++ | € 1.250.000 | € 6.868 |
| Robert Kochplantsoen 21 Tuindorp Frankendael | 169 | 5 | C | € 1.395.000 | € 8.254 |
| Balatonmeerlaan 1 De Aker-West | 182 | 5 | A+ | € 925.000 | € 5.082 |
| Jan Olphert Vaillantlaan 62 Steigereiland-Zuid | 185 | 6 | A+ | € 1.000.000 | € 5.405 |
| Eerste Helmersstraat 107 WG-terrein | 203 | 5 | unknown | € 1.650.000 | € 8.128 |
| Osdorperweg 890 Osdorper Bovenpolder | 170 | 6 | B | € 1.050.000 | € 6.176 |
| Stettineiland 117 Houthavens-West | 180 | 6 | A | € 1.600.000 | € 8.889 |
| Hamontstraat 14 Nieuw-Sloten-Noordoost | 170 | 6 | A | € 885.000 | € 5.206 |
| Erich Salomonstraat 82 Ed Pelsterparkbuurt | 165 | 6 | A+++ | € 950.000 | € 5.758 |
| Egelantiersstraat 47 Anjeliersbuurt-Zuid | 155 | 6 | E | € 1.495.000 | € 9.645 |
| Schellingwouderdijk 331 Schellingwoude-Oost | 152 | 4 | A | € 1.400.000 | € 9.211 |
| Dijkbraak 24 Twiske-West | 155 | 5 | A+ | € 825.000 | € 5.323 |