Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 112 m² |
| Perceel | 282 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | ERA Makelaardij Amerstreek (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 22 houses in Altena met 78–145 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 31e percentiel (-3.7% t.o.v. mediaan van € 4.070/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Altena
| Inwoners | 3.530 |
|---|---|
| Dichtheid | 2720 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 375.000 deze listing +17% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 31% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19590401
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Bolderik — 0.39 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.28 km |
| Apotheek | Huisartsenpraktijk Hank — 0.53 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Hank — 0.53 km |
| Restaurant | Lotus - Hank — 0.31 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.096 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 95.435 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 112 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.800 per jaar (~€ 233/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.329 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2464 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1008 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 1.008 per jaar en 1008 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1986 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en houtkachel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit combi (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 403 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Altena
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Philips van Nassaustraat 1 Sleeuwijk west | 102 | A | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | € -4.000 | |
| Verzetsplein 11 Veen | 116 | A | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | +€ 26.000 | |
| Korenmolen 46 Meeuwen | 139 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | +€ 36.000 | |
| Buitendijk 102 Hank | 137 | C | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -39.000 | |
| Jacob de Wittstraat 20 Sleeuwijk west | 121 | B | € 399.000 | +€ 0 | € 399.000 | € -40.000 | |
| de Vlijt 23 Aalburg | 138 | C | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | +€ 46.000 | |
| Molenhof 56 Aalburg | 105 | C | € 492.500 | +€ 0 | € 492.500 | +€ 53.500 | |
| Parallelweg 29 Giessen | 102 | D | € 375.000 |
+€ 7.140
1 stap(pen)
|
€ 382.140 | € -56.860 | |
| Karekietplantsoen 2 Hank | 116 | D | € 365.000 |
+€ 8.120
1 stap(pen)
|
€ 373.120 | € -65.880 | |
| Jasmijnstraat 33 Wijk | 113 | A | € 369.000 | +€ 0 | € 369.000 | € -70.000 | |
| Rozenstraat 53 Wijk | 86 | D | € 350.000 |
+€ 6.020
1 stap(pen)
|
€ 356.020 | € -82.980 | |
| Havenstraat 48 Burchtpolder | 86 | D | € 349.000 |
+€ 6.020
1 stap(pen)
|
€ 355.020 | € -83.980 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Verzetsplein 11 Veen | 116 | 5 | A | € 465.000 | € 4.009 |
| Jasmijnstraat 33 Wijk | 113 | 5 | A | € 369.000 | € 3.265 |
| Karekietplantsoen 2 Hank | 116 | 5 | D | € 365.000 | € 3.147 |
| Jacob de Wittstraat 20 Sleeuwijk west | 121 | 5 | B | € 399.000 | € 3.298 |
| Berenhoeksestraat 37 Wijk | 107 | 5 | A | € 525.000 | € 4.907 |
| Molenhof 56 Aalburg | 105 | 6 | C | € 492.500 | € 4.690 |
| Philips van Nassaustraat 1 Sleeuwijk west | 102 | 4 | A | € 435.000 | € 4.265 |
| Parallelweg 29 Giessen | 102 | 4 | D | € 375.000 | € 3.676 |
| Wethouder Kentiestraat 1 Woudrichem zuid | 120 | 4 | C | € 550.000 | € 4.583 |
| Kammetweg 13 Andel | 107 | 6 | C | € 595.000 | € 5.561 |
| Mr S. Naaijenstraat 26 Andel | 105 | 5 | G | € 625.000 | € 5.952 |
| Buitendijk 102 Hank | 137 | 5 | C | € 400.000 | € 2.920 |