house · resale
Graan voor Visch 18044
2132GC Hoofddorp · Hoofddorp Graan voor Visch · wijk Hoofddorp · Haarlemmermeer
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 119 m² |
| Perceel | 122 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Meermakelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 55 houses in Haarlemmermeer met 83–154 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 18e percentiel (-6.5% t.o.v. mediaan van € 4.721/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Graan voor Visch
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Graan voor Visch 18409 | 138 | C | € 575.000 | € 4.167 |
Buurt in cijfers — Haarlemmermeer
| Inwoners | 3.405 |
|---|---|
| Dichtheid | 6477 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 423.000 deze listing +24% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 38% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03940103
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | IKC Wereldwijs — 0.43 km · 22 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden — 0.87 km |
| Supermarkt | ALDI — 0.31 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Veen — 0.61 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk SELA — 0.56 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Spaarne Gasthuis Hoofddorp — 3.65 km |
| OV-station | Hoofddorp — 1.02 km |
| Restaurant | Fort Noxx — 0.43 km · 37 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.506 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 111.957 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 119 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.904 per jaar (~€ 159/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.665 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1547 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~476 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1972 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Avanta (gas gestookt combiketel, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 409 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Haarlemmermeer
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maria Tesselschadelaan 81 Hoofddorp Toolenburg Oost | 120 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € 0 | |
| Florence Nightingalestraat 8 Hoofddorp Pax Oost | 109 | C | € 500.000 |
+€ 21.800
2 stap(pen)
|
€ 521.800 | € -3.200 | |
| Schweitzerstraat 164 Hoofddorp Pax West | 113 | C | € 495.000 |
+€ 22.600
2 stap(pen)
|
€ 517.600 | € -7.400 | |
| Lindholm 255 Hoofddorp Bornholm Oost | 119 | C | € 510.000 |
+€ 23.800
2 stap(pen)
|
€ 533.800 | +€ 8.800 | |
| Breeburgsingel 2 Hoofddorp Toolenburg West | 109 | C | € 519.000 |
+€ 16.895
2 stap(pen)
|
€ 535.895 | +€ 10.895 | |
| Hardersbos 50 Hoofddorp Overbos Zuid | 115 | B | € 525.000 |
+€ 12.650
1 stap(pen)
|
€ 537.650 | +€ 12.650 | |
| Klinkenbergstraat 163 Zwaanshoek | 119 | C | € 515.000 |
+€ 23.800
2 stap(pen)
|
€ 538.800 | +€ 13.800 | |
| Rosa Spierstraat 38 Hoofddorp Toolenburg Oost | 112 | B | € 495.000 |
+€ 12.320
1 stap(pen)
|
€ 507.320 | € -17.680 | |
| Van den Berghlaan 547 Hoofddorp Centrum Oost | 110 | B | € 495.000 |
+€ 12.100
1 stap(pen)
|
€ 507.100 | € -17.900 | |
| Söderblomstraat 27 Hoofddorp Pax West | 101 | B | € 495.000 |
+€ 11.110
1 stap(pen)
|
€ 506.110 | € -18.890 | |
| Marga Klompésingel 102 Hoofddorp Toolenburg Oost | 121 | A | € 545.000 | +€ 0 | € 545.000 | +€ 20.000 | |
| Newtonstraat 11 Badhoevedorp Noordwest | 102 | C | € 525.000 |
+€ 20.400
2 stap(pen)
|
€ 545.400 | +€ 20.400 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Maria Tesselschadelaan 81 Hoofddorp Toolenburg Oost | 120 | 5 | A | € 525.000 | € 4.375 |
| Klinkenbergstraat 163 Zwaanshoek | 119 | 5 | C | € 515.000 | € 4.328 |
| Begoniastraat 16 Badhoevedorp Noordwest | 119 | 5 | C | € 550.000 | € 4.622 |
| Wagnerlaan 32 Nieuw-Vennep Getsewoud Zuid | 119 | 5 | A | € 550.000 | € 4.622 |
| La Bohèmeplantsoen 9 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 120 | 5 | A | € 549.000 | € 4.575 |
| Marga Klompésingel 102 Hoofddorp Toolenburg Oost | 121 | 5 | A | € 545.000 | € 4.504 |
| Clingenburg 13 Hoofddorp Toolenburg West | 121 | 5 | B | € 585.000 | € 4.835 |
| Scholtensbos 12 Hoofddorp Overbos Zuid | 112 | 5 | A | € 550.000 | € 4.911 |
| Van den Berghlaan 547 Hoofddorp Centrum Oost | 110 | 5 | B | € 495.000 | € 4.500 |
| Siciliano 60 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 124 | 5 | A+ | € 600.000 | € 4.839 |
| Hazenburglaan 40 Hoofddorp Toolenburg West | 109 | 5 | C | € 525.000 | € 4.817 |
| Breeburgsingel 2 Hoofddorp Toolenburg West | 109 | 5 | C | € 519.000 | € 4.761 |