Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 112 m² |
| Perceel | 121 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | vb&t Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 17 houses in Helmond met 78–145 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 94e percentiel (+19.5% t.o.v. mediaan van € 3.654/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.335 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 101.957 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 112 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.568 per jaar (~€ 131/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.466 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1232 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~336 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 395 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Helmond
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kopersteeg 12 De Veste | 127 | A | € 479.000 |
+€ 10.160
1 stap(pen)
|
€ 489.160 | +€ 160 | |
| Herenlaan 122 De Veste | 129 | A+ | € 469.500 | +€ 0 | € 469.500 | € -19.500 | |
| Edelhertlaan 5 Brouwhuis-Dorp | 130 | C | € 475.000 |
+€ 36.400
3 stap(pen)
|
€ 511.400 | +€ 22.400 | |
| Broederwal 257 De Veste | 110 | A | € 450.000 |
+€ 8.800
1 stap(pen)
|
€ 458.800 | € -30.200 | |
| Verdilaan 17 Zwanenbeemd | 117 | A | € 449.000 |
+€ 9.360
1 stap(pen)
|
€ 458.360 | € -30.640 | |
| Overijsselplantsoen 37 Rijpelberg-Oost | 122 | A | € 435.000 |
+€ 9.760
1 stap(pen)
|
€ 444.760 | € -44.240 | |
| Dongestraat 55 Brouwhuis-Oost | 118 | A | € 425.000 |
+€ 9.440
1 stap(pen)
|
€ 434.440 | € -54.560 | |
| Heiakker 2 Brouwhuis-Dorp | 109 | A | € 419.000 |
+€ 8.720
1 stap(pen)
|
€ 427.720 | € -61.280 | |
| Eksterstraat 6 Binderen | 109 | C | € 380.000 |
+€ 30.520
3 stap(pen)
|
€ 410.520 | € -78.480 | |
| Hollandhof 85 Rijpelberg-Oost | 100 | B | € 390.000 |
+€ 19.000
2 stap(pen)
|
€ 409.000 | € -80.000 | |
| Vinkelaan 252 Binderen | 107 | B | € 385.000 |
+€ 20.330
2 stap(pen)
|
€ 405.330 | € -83.670 | |
| Jan de Withof 90 Rijpelberg-Oost | 108 | B | € 375.000 |
+€ 20.520
2 stap(pen)
|
€ 395.520 | € -93.480 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Verdilaan 17 Zwanenbeemd | 117 | 5 | A | € 449.000 | € 3.838 |
| Heiakker 2 Brouwhuis-Dorp | 109 | 5 | A | € 419.000 | € 3.844 |
| Dongestraat 55 Brouwhuis-Oost | 118 | 5 | A | € 425.000 | € 3.602 |
| Overijsselplantsoen 37 Rijpelberg-Oost | 122 | 5 | A | € 435.000 | € 3.566 |
| Broederwal 257 De Veste | 110 | 4 | A | € 450.000 | € 4.091 |
| Vinkelaan 252 Binderen | 107 | 5 | B | € 385.000 | € 3.598 |
| Jan de Withof 90 Rijpelberg-Oost | 108 | 5 | B | € 375.000 | € 3.472 |
| Jan van Vlissingenhof 18 Rijpelberg-Oost | 107 | 5 | A | € 375.000 | € 3.505 |
| Kopersteeg 12 De Veste | 127 | 5 | A | € 479.000 | € 3.772 |
| Eksterstraat 6 Binderen | 109 | 6 | C | € 380.000 | € 3.486 |
| Hollandhof 85 Rijpelberg-Oost | 100 | 4 | B | € 390.000 | € 3.900 |
| Herenlaan 122 De Veste | 129 | 6 | A+ | € 469.500 | € 3.640 |