Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 115 m² |
| Perceel | 169 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Blinq Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 43 houses in Arnhem met 80–149 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 88e percentiel (+31.4% t.o.v. mediaan van € 3.938/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.841 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 127.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 115 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.840 per jaar (~€ 153/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.994 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1495 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~460 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel, gashaard en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas HR Eco (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 428 m³ |
| Tuin | Achtertuin en zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Arnhem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IJskristal 37 Schuytgraaf-Zuid | 142 | A+ | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € 0 | |
| Josef Israëlslaan 108 Hoogkamp | 126 | B | € 575.000 |
+€ 13.860
1 stap(pen)
|
€ 588.860 | € -6.140 | |
| Ochtenddauw 3 Schuytgraaf-Zuid | 141 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -20.000 | |
| Bliksemschicht 42 Schuytgraaf-Zuid | 146 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -20.000 | |
| Mr. P.J. Oudsingel 32 Rijkerswoerd-Midden | 114 | A | € 532.000 | +€ 0 | € 532.000 | € -63.000 | |
| Ridderhof 20 't Duifje | 114 | D | € 495.000 |
+€ 30.780
3 stap(pen)
|
€ 525.780 | € -69.220 | |
| Hellevoetsluisstraat 36 Elderveld-Zuid | 116 | B | € 495.000 |
+€ 12.760
1 stap(pen)
|
€ 507.760 | € -87.240 | |
| De Savornin Lohmanlaan 2 Monnikenhuizen | 133 | B | € 675.000 |
+€ 14.630
1 stap(pen)
|
€ 689.630 | +€ 94.630 | |
| Bredasingel 63 De Laar-West | 126 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | € -95.000 | |
| Boterbloemstraat 17 Zeegsingel e.o. | 133 | A+ | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | € -95.000 | |
| Dr. Willem Dreessingel 137 Rijkerswoerd-West | 113 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -100.000 | |
| Noorderwind 33 Schuytgraaf-Zuid | 119 | A+++ | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -100.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Mr. P.J. Oudsingel 32 Rijkerswoerd-Midden | 114 | 5 | A | € 532.000 | € 4.667 |
| Hellevoetsluisstraat 36 Elderveld-Zuid | 116 | 5 | B | € 495.000 | € 4.267 |
| Dr. Willem Dreessingel 137 Rijkerswoerd-West | 113 | 5 | A | € 495.000 | € 4.381 |
| Noorderwind 33 Schuytgraaf-Zuid | 119 | 5 | A+++ | € 495.000 | € 4.160 |
| Josef Israëlslaan 108 Hoogkamp | 126 | 5 | B | € 575.000 | € 4.563 |
| Dianaplantsoen 15 Schuytgraaf-Centrum | 112 | 5 | A+ | € 475.000 | € 4.241 |
| Bella Vista 21 Terrein ENKA | 107 | 5 | A | € 495.000 | € 4.626 |
| Bredasingel 63 De Laar-West | 126 | 5 | A | € 500.000 | € 3.968 |
| Thaliastraat 145 Schuytgraaf-Centrum | 126 | 5 | A+ | € 495.000 | € 3.929 |
| Ridderhof 20 't Duifje | 114 | 4 | D | € 495.000 | € 4.342 |
| Brunelsingel 50 Malburgen-West | 118 | 6 | A | € 465.000 | € 3.941 |
| Grevelingen 16 Presikhaaf II | 115 | 6 | A | € 450.000 | € 3.913 |