Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 118 m² |
| Perceel | 176 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Buijs Regiomakelaars Soest - Baarn (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 13 houses in Soest met 82–153 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 15e percentiel (-7.9% t.o.v. mediaan van € 4.777/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Soest
| Inwoners | 2.110 |
|---|---|
| Dichtheid | 7152 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 489.000 deze listing +6% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 24% |
| Afstand basisschool | 1.8 km |
| Afstand supermarkt | 1.5 km |
| Afstand huisarts | 1.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03420304
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Bron — 0.58 km · 12 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Topkids — 0.94 km |
| Supermarkt | Hoogvliet — 0.78 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.87 km |
| Ziekenhuis | Meander Medisch Centrum Baarn — 4.55 km |
| OV-station | Soestdijk Noord — 1.49 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Lunchroom Honger — 0.5 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.478 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 110.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 118 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.888 per jaar (~€ 157/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.635 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1534 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~472 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1996 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Lessenaardak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Zonneboiler |
| CV-ketel | Gas gestookt, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 420 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Soest
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gerrit van der Veenstraat 26 Klaarwater | 125 | B | € 519.000 |
+€ 13.750
1 stap(pen)
|
€ 532.750 | +€ 13.750 | |
| Oude El 10 Boerenstreek | 110 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | € -19.000 | |
| Speenkruidstraat 49 Smitsveen | 140 | B | € 525.000 |
+€ 15.400
1 stap(pen)
|
€ 540.400 | +€ 21.400 | |
| Pijperpad 75 De Zoom | 93 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -44.000 | |
| Irenelaan 19 Soestdijk | 112 | D | € 535.000 |
+€ 30.240
3 stap(pen)
|
€ 565.240 | +€ 46.240 | |
| Christiaan Huygenslaan 129 Soesterberg Kom | 110 | B | € 565.000 |
+€ 12.100
1 stap(pen)
|
€ 577.100 | +€ 58.100 | |
| van Angerenstraat 17 Soesterberg Kom | 128 | A | € 585.000 | +€ 0 | € 585.000 | +€ 66.000 |
Alle vergelijkbare woningen (11)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Irenelaan 19 Soestdijk | 112 | 5 | D | € 535.000 | € 4.777 |
| Gerrit van der Veenstraat 26 Klaarwater | 125 | 5 | B | € 519.000 | € 4.152 |
| Oude El 10 Boerenstreek | 110 | 5 | A | € 500.000 | € 4.545 |
| Christiaan Huygenslaan 129 Soesterberg Kom | 110 | 5 | B | € 565.000 | € 5.136 |
| van Angerenstraat 17 Soesterberg Kom | 128 | 5 | A | € 585.000 | € 4.570 |
| Christiaan Huygenslaan 100 Soesterberg Kom | 132 | 5 | C | € 600.000 | € 4.545 |
| van Goyenlaan 11 De Eng | 126 | 4 | F | € 645.000 | € 5.119 |
| Speenkruidstraat 49 Smitsveen | 140 | 6 | B | € 525.000 | € 3.750 |
| Ooshout 15 Boerenstreek | 132 | 6 | A | € 675.000 | € 5.114 |
| Pijperpad 75 De Zoom | 93 | 4 | A | € 475.000 | € 5.108 |
| Turfstreek 235 De Zoom | 132 | 5 | B | € 799.000 | € 6.053 |