apartment · resale
Houtrustweg 419
2583LL Den Haag · Vissershaven · wijk Wijk 07 Scheveningen · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 110 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Joost van Vliet Makelaars o.g. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 125 apartments in Den Haag met 77–143 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 98e percentiel (+71.0% t.o.v. mediaan van € 4.759/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 4.900 |
|---|---|
| Dichtheid | 5784 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 428.000 deze listing +109% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 57% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05180702
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Eben-Haëzerschool — 0.69 km · 19 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Grote Beer — 0.97 km |
| Supermarkt | Jumbo Koornneef — 0.16 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Den Heijer — 0.19 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Scheveningen — 0.98 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | PsyQ — 3.34 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | 1 Doctor Lelykade — 0.32 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Oma Toos — 0.14 km · 51 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.273 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 188.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 110 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.320 per jaar (~€ 110/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.383 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~990 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~220 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Benedenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel, gashaard, gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | BUVA HR (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 410 m³ |
| Tuin | Zonneterras |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Noordeinde 119 Voorhout | 112 | A | € 849.000 |
+€ 20.160
2 stap(pen)
|
€ 869.160 | € -25.840 | |
| Plesmanweg 86 Westbroekpark | 121 | B | € 825.000 |
+€ 35.090
3 stap(pen)
|
€ 860.090 | € -34.910 | |
| Laan van Nieuw-Oost-Indië 162 Bezuidenhout-Oost | 142 | C | € 775.000 |
+€ 53.960
4 stap(pen)
|
€ 828.960 | € -66.040 | |
| Tollensstraat 101 Zeeheldenkwartier | 135 | A | € 945.000 |
+€ 24.300
2 stap(pen)
|
€ 969.300 | +€ 74.300 | |
| Dr. Lelykade 303 Vissershaven | 142 | A | € 795.000 |
+€ 25.560
2 stap(pen)
|
€ 820.560 | € -74.440 | |
| Johan van Oldenbarneveltlaan 29 Statenkwartier | 112 | C | € 775.000 |
+€ 42.560
4 stap(pen)
|
€ 817.560 | € -77.440 | |
| Van Kinsbergenstraat 146 Zeeheldenkwartier | 123 | A | € 775.000 |
+€ 22.140
2 stap(pen)
|
€ 797.140 | € -97.860 | |
| Raamweg 13 Arendsdorp | 127 | A | € 749.000 |
+€ 22.860
2 stap(pen)
|
€ 771.860 | € -123.140 | |
| Anna van Buerenplein 256 Rivierenbuurt-Noord | 103 | A | € 749.000 |
+€ 18.540
2 stap(pen)
|
€ 767.540 | € -127.460 | |
| Malakkastraat 1 Archipelbuurt | 98 | A | € 735.000 |
+€ 17.640
2 stap(pen)
|
€ 752.640 | € -142.360 | |
| Bezuidenhoutseweg 80 Haagse Bos | 123 | B | € 715.000 |
+€ 35.670
3 stap(pen)
|
€ 750.670 | € -144.330 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Anna van Buerenplein 256 Rivierenbuurt-Noord | 103 | 3 | A | € 749.000 | € 7.272 |
| Noordeinde 119 Voorhout | 112 | 4 | A | € 849.000 | € 7.580 |
| Johan van Oldenbarneveltlaan 29 Statenkwartier | 112 | 4 | C | € 775.000 | € 6.920 |
| Groningsestraat 135 Belgisch Park | 113 | 3 | C | € 650.000 | € 5.752 |
| Malakkastraat 1 Archipelbuurt | 98 | 3 | A | € 735.000 | € 7.500 |
| Plesmanweg 86 Westbroekpark | 121 | 4 | B | € 825.000 | € 6.818 |
| Floris Arntzeniusplein 27 Uilennest | 107 | 3 | A | € 625.000 | € 5.841 |
| Bezuidenhoutseweg 80 Haagse Bos | 123 | 3 | B | € 715.000 | € 5.813 |
| Bilderdijkstraat 67 Zeeheldenkwartier | 105 | 4 | C | € 669.000 | € 6.371 |
| Van Kinsbergenstraat 146 Zeeheldenkwartier | 123 | 4 | A | € 775.000 | € 6.301 |
| Raamweg 13 Arendsdorp | 127 | 3 | A | € 749.000 | € 5.898 |
| Arabislaan 7 Bohemen en Meer en Bos | 110 | 4 | C | € 595.000 | € 5.409 |