Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 186 m² |
| Perceel | 268 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Bert van Vulpen makelaars + hypotheken Krommenie (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 23 houses in Zaanstad met 130–241 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 56e percentiel (+1.8% t.o.v. mediaan van € 4.696/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zaanstad
| Inwoners | 4.740 |
|---|---|
| Dichtheid | 9713 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 456.000 deze listing +95% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 27% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04797234
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Meander — 0.39 km · 25 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Vomar — 0.3 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Kaaikhof — 0.32 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Roukema — 1.02 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Krommenie-Assendelft — 0.43 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Sanjou — 0.36 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.244 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 186.739 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 186 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.232 per jaar (~€ 186/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.430 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1674 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~372 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2009 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp |
| Warm water | Cv-ketel |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 697 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Zaanstad
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bredenhofstraat 1 Oud Zaandijk | 207 | D | € 795.000 |
+€ 93.150
5 stap(pen)
|
€ 888.150 | € -850 | |
| Prelude 101 Westerwatering Zuid | 174 | A+ | € 850.000 |
+€ 17.400
1 stap(pen)
|
€ 867.400 | € -21.600 | |
| Cantate 29 Westerwatering Zuid | 165 | A | € 895.000 |
+€ 29.700
2 stap(pen)
|
€ 924.700 | +€ 35.700 | |
| Vaartdijk 43 Langeheit Oost | 155 | B | € 895.000 |
+€ 44.950
3 stap(pen)
|
€ 939.950 | +€ 50.950 | |
| Zuideinde 52 Oud Koog | 189 | A+ | € 939.000 |
+€ 5.670
1 stap(pen)
|
€ 944.670 | +€ 55.670 | |
| Hoendiep 15 Kalf | 174 | B | € 895.000 |
+€ 50.460
3 stap(pen)
|
€ 945.460 | +€ 56.460 | |
| Aria 18 Westerwatering Zuid | 142 | A+ | € 795.000 |
+€ 14.200
1 stap(pen)
|
€ 809.200 | € -79.800 | |
| Spant 40 Waterrijk West | 163 | A+ | € 745.000 |
+€ 16.300
1 stap(pen)
|
€ 761.300 | € -127.700 | |
| Oosterwerf 22 Bomenbuurt | 192 | A+ | € 739.000 |
+€ 19.200
1 stap(pen)
|
€ 758.200 | € -130.800 | |
| Gorterspad 7 Oud Zaandijk | 182 | C | € 675.000 |
+€ 69.160
4 stap(pen)
|
€ 744.160 | € -144.840 | |
| Serenade 15 Westerwatering Zuid | 150 | A | € 700.000 |
+€ 27.000
2 stap(pen)
|
€ 727.000 | € -162.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Prelude 101 Westerwatering Zuid | 174 | 6 | A+ | € 850.000 | € 4.885 |
| Oosterwerf 22 Bomenbuurt | 192 | 6 | A+ | € 739.000 | € 3.849 |
| Zuideinde 52 Oud Koog | 189 | 5 | A+ | € 939.000 | € 4.968 |
| Hoendiep 15 Kalf | 174 | 7 | B | € 895.000 | € 5.144 |
| Cantate 29 Westerwatering Zuid | 165 | 7 | A | € 895.000 | € 5.424 |
| Gotlandpier 9 Het Eiland | 185 | 5 | B | € 1.100.000 | € 5.946 |
| Gorterspad 7 Oud Zaandijk | 182 | 7 | C | € 675.000 | € 3.709 |
| Bredenhofstraat 1 Oud Zaandijk | 207 | 5 | D | € 795.000 | € 3.841 |
| Spant 40 Waterrijk West | 163 | 5 | A+ | € 745.000 | € 4.571 |
| Vaartdijk 43 Langeheit Oost | 155 | 5 | B | € 895.000 | € 5.774 |
| Serenade 15 Westerwatering Zuid | 150 | 6 | A | € 700.000 | € 4.667 |
| Jachtenlaan 53 Hoornseveld | 155 | 5 | A+ | € 595.000 | € 3.839 |