Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 125 m² |
| Perceel | 160 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Uffelen Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 84 houses in Eindhoven met 87–162 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 46e percentiel (-1.6% t.o.v. mediaan van € 4.461/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Eindhoven
| Inwoners | 1.995 |
|---|---|
| Dichtheid | 2728 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 633.000 deze listing -13% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 15% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07725330
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Mytylschool Eindhoven — 0.51 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Korein Kinderplein — 0.43 km |
| Supermarkt | Jumbo — 0.63 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Artois — 0.55 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Stadspodotherapie Eindhoven — 1.12 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Gezondheidscentrum De Grote Beek — 2.2 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | WoensXL/ZH Catharina — 2.34 km |
| Restaurant | Mona Lisa — 0.68 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.621 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 117.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 125 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.000 per jaar (~€ 167/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.788 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1625 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~500 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1989 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit Pro Line (gas gestookt combiketel uit 2024) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 441 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Eindhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Heydaalweg 17 Schoot | 124 | C | € 525.000 |
+€ 24.800
2 stap(pen)
|
€ 549.800 | +€ 800 | |
| Graslook 58 Grasrijk | 106 | A+++ | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 1.000 | |
| Begoniastraat 6 Gerardusplein | 117 | D | € 525.000 |
+€ 31.590
3 stap(pen)
|
€ 556.590 | +€ 7.590 | |
| Ekkerstraat 59 Schoot | 106 | B | € 525.000 |
+€ 11.660
1 stap(pen)
|
€ 536.660 | € -12.340 | |
| Graslelie 38 Grasrijk | 116 | A+ | € 535.000 | +€ 0 | € 535.000 | € -14.000 | |
| Tullelaan 26 Achtse Barrier-Spaaihoef | 134 | B | € 550.000 |
+€ 14.740
1 stap(pen)
|
€ 564.740 | +€ 15.740 | |
| Roosje Vosstraat 55 Limbeek-Zuid | 116 | C | € 509.000 |
+€ 23.200
2 stap(pen)
|
€ 532.200 | € -16.800 | |
| Sedanlaan 11 Achtse Barrier-Hoeven | 143 | C | € 550.000 |
+€ 22.165
2 stap(pen)
|
€ 572.165 | +€ 23.165 | |
| Groot-Bijgaardenlaan 121 Tempel | 141 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -24.000 | |
| Imkerstraat 730 Kronehoef | 129 | C | € 498.000 |
+€ 25.800
2 stap(pen)
|
€ 523.800 | € -25.200 | |
| Rozemarijnstraat 23 Joriskwartier | 125 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | +€ 26.000 | |
| Zandzegge 81 Zandrijk | 115 | A | € 519.000 | +€ 0 | € 519.000 | € -30.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Rozemarijnstraat 23 Joriskwartier | 125 | 5 | A | € 575.000 | € 4.600 |
| Imkerstraat 730 Kronehoef | 129 | 5 | C | € 498.000 | € 3.860 |
| Waterlinie 77 Waterrijk | 120 | 5 | A | € 600.000 | € 5.000 |
| Grasbloem 5 Grasrijk | 131 | 5 | A | € 599.000 | € 4.573 |
| Begoniastraat 6 Gerardusplein | 117 | 5 | D | € 525.000 | € 4.487 |
| Tullelaan 26 Achtse Barrier-Spaaihoef | 134 | 5 | B | € 550.000 | € 4.104 |
| Graslelie 38 Grasrijk | 116 | 5 | A+ | € 535.000 | € 4.612 |
| Wapendragerstraat 50 't Hofke | 126 | 5 | A | € 465.000 | € 3.690 |
| Jacob Frankaertweg 6 Prinsejagt | 116 | 5 | A | € 517.500 | € 4.461 |
| President Reitzlaan 24 Doornakkers-Oost | 120 | 5 | B | € 475.000 | € 3.958 |
| Roosje Vosstraat 55 Limbeek-Zuid | 116 | 5 | C | € 509.000 | € 4.388 |
| Zandzegge 81 Zandrijk | 115 | 5 | A | € 519.000 | € 4.513 |