apartment · resale
Marathonweg 13
1076SX Amsterdam · Marathonbuurt-Oost · wijk Stadionbuurt · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 43 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaar in Amsterdam B.V. (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 102 apartments in Amsterdam met 30–55 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 94e percentiel (+18.3% t.o.v. mediaan van € 9.239/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 1.440 |
|---|---|
| Dichtheid | 9627 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 529.000 deze listing -11% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 87% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363KH04
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Europaschool — 0.17 km · 41 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | CompaNanny — 0.54 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Ekoplaza — 0.04 km · 21 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Stadion Apotheek — 0.38 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsen Valeriusplein — 0.41 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Amsterdam UMC - locatie VUMC — 1.55 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Amstelveenseweg — 1.14 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Sushi Kings — 0.24 km · 71 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.244 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 101.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 43 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 860 per jaar (~€ 72/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.316 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~731 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~258 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 172 per jaar en 172 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1926 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas HR (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 134 m³ |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eerste Atjehstraat 152 Timorpleinbuurt-Zuid | 50 | C | € 475.000 |
+€ 4.500
1 stap(pen)
|
€ 479.500 | +€ 9.500 | |
| Vincent van Goghstraat 4 Cornelis Troostbuurt | 48 | C | € 455.000 |
+€ 4.320
1 stap(pen)
|
€ 459.320 | € -10.680 | |
| Van Ostadestraat 388 Willibrordusbuurt | 45 | D | € 449.500 |
+€ 7.200
2 stap(pen)
|
€ 456.700 | € -13.300 | |
| Palmgracht 56 Driehoekbuurt | 40 | C | € 480.000 |
+€ 3.600
1 stap(pen)
|
€ 483.600 | +€ 13.600 | |
| Marco Polostraat 41 Columbusplein e.o. | 48 | C | € 450.000 |
+€ 4.320
1 stap(pen)
|
€ 454.320 | € -15.680 | |
| Blasiusstraat 70 Weesperzijde-Noord | 46 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -20.000 | |
| Makassarstraat 38 Makassarpleinbuurt | 47 | D | € 435.000 |
+€ 7.520
2 stap(pen)
|
€ 442.520 | € -27.480 | |
| Tweede Weteringdwarsstraat 44 Weteringbuurt | 45 | C | € 435.000 |
+€ 4.050
1 stap(pen)
|
€ 439.050 | € -30.950 | |
| Orteliusstraat 142 Orteliusbuurt-Midden | 46 | A | € 439.000 | +€ 0 | € 439.000 | € -31.000 | |
| Bentinckstraat 14 Fannius Scholtenbuurt | 44 | E | € 425.000 |
+€ 9.680
3 stap(pen)
|
€ 434.680 | € -35.320 | |
| Woestduinstraat 152 Aalsmeerwegbuurt-West | 46 | D | € 425.000 |
+€ 7.360
2 stap(pen)
|
€ 432.360 | € -37.640 | |
| Tweede Kostverlorenkade 134 Lootsbuurt | 48 | C | € 425.000 |
+€ 4.320
1 stap(pen)
|
€ 429.320 | € -40.680 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Van Ostadestraat 392 Willibrordusbuurt | 43 | 2 | C | € 425.000 | € 9.884 |
| Jacob van Lennepstraat 259 Borgerbuurt | 44 | 2 | C | € 425.000 | € 9.659 |
| Tweede Weteringdwarsstraat 44 Weteringbuurt | 45 | 2 | C | € 435.000 | € 9.667 |
| Rietwijkerstraat 74 Aalsmeerwegbuurt-West | 45 | 2 | B | € 425.000 | € 9.444 |
| Olympiaweg 68 Marathonbuurt-West | 41 | 2 | B | € 425.000 | € 10.366 |
| Palmgracht 56 Driehoekbuurt | 40 | 2 | C | € 480.000 | € 12.000 |
| Dick Greinerstraat 30 Architectenbuurt | 44 | 2 | B | € 400.000 | € 9.091 |
| Bolestein 496 Buitenveldert-Zuidwest | 45 | 2 | C | € 400.000 | € 8.889 |
| Van Houweningenstraat 72 Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost | 45 | 2 | D | € 395.000 | € 8.778 |
| Buitenzagerij 11 IJplein e.o. | 43 | 2 | B | € 375.000 | € 8.721 |
| Kinkerstraat 278 Bellamybuurt-Zuid | 45 | 2 | D | € 385.000 | € 8.556 |
| Westerkade 10 Zaagpoortbuurt | 42 | 2 | C | € 375.000 | € 8.929 |