house · resale
Vredemaker 19
1689WP Zwaag · Bangert en Oosterpolder - Buurt 35 01 · wijk Wijk 35 Bangert en Oosterpolder · Hoorn
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 153 m² |
| Perceel | 277 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hoekstra en Van Eck Hoorn (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 28 houses in Hoorn met 107–198 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 67e percentiel (+15.6% t.o.v. mediaan van € 3.676/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Vredemaker
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Vredemaker 138 | 101 | B | € 495.000 | € 4.901 |
Buurt in cijfers — Hoorn
| Inwoners | 1.720 |
|---|---|
| Dichtheid | 5633 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 470.000 deze listing +38% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 14% |
| Afstand basisschool | 1.1 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04053501
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Openbare Basisschool Socrates — 0.58 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.77 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Dijklander Ziekenhuis — 3.61 km |
| OV-station | Hoorn Kersenboogerd — 2.46 km |
| Restaurant | De Beren — 0.58 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.103 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 136.957 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 153 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.142 per jaar (~€ 178/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.281 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1683 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~459 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2005 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel, heteluchtverwarming en warmte terugwininstallatie |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas en Brink (gas gestookt combiketel uit 2005, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 635 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Hoorn
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zon 1 Binnenstad - Buurt 10 01 | 160 | C | € 595.000 |
+€ 44.800
3 stap(pen)
|
€ 639.800 | € -10.200 | |
| Hoge Weere 3 Bangert en Oosterpolder - Buurt 35 03 | 145 | A | € 650.000 |
+€ 11.600
1 stap(pen)
|
€ 661.600 | +€ 11.600 | |
| Bangert 63 Bangert en Oosterpolder - Buurt 35 03 | 125 | C | € 599.000 |
+€ 35.000
3 stap(pen)
|
€ 634.000 | € -16.000 | |
| Diamantplein 22 Nieuwe Steen - Buurt 22 00 | 158 | A | € 600.000 |
+€ 12.640
1 stap(pen)
|
€ 612.640 | € -37.360 | |
| Van Goghhof 56 Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 06 | 156 | A | € 675.000 |
+€ 12.480
1 stap(pen)
|
€ 687.480 | +€ 37.480 | |
| Inlaagdijk 87 Bangert en Oosterpolder - Buurt 35 02 | 138 | A | € 600.000 |
+€ 11.040
1 stap(pen)
|
€ 611.040 | € -38.960 | |
| Bellefleurlaan 2 Blokker - Buurt 31 04 | 150 | C | € 650.000 |
+€ 42.000
3 stap(pen)
|
€ 692.000 | +€ 42.000 | |
| Dorpsstraat 137 Zwaag - Buurt 30 05 | 145 | C | € 698.000 |
+€ 40.600
3 stap(pen)
|
€ 738.600 | +€ 88.600 | |
| Inlaagdijk 20 Bangert en Oosterpolder - Buurt 35 02 | 145 | A | € 549.500 |
+€ 11.600
1 stap(pen)
|
€ 561.100 | € -88.900 | |
| Dukaat 30 Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 04 | 115 | B | € 535.000 |
+€ 21.850
2 stap(pen)
|
€ 556.850 | € -93.150 | |
| Stolphoeve 27 Zwaag - Buurt 30 01 | 140 | A | € 525.000 |
+€ 11.200
1 stap(pen)
|
€ 536.200 | € -113.800 | |
| Groene Steen 21 Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 08 | 136 | B | € 500.000 |
+€ 25.840
2 stap(pen)
|
€ 525.840 | € -124.160 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Diamantplein 22 Nieuwe Steen - Buurt 22 00 | 158 | 5 | A | € 600.000 | € 3.797 |
| Dorpsstraat 137 Zwaag - Buurt 30 05 | 145 | 5 | C | € 698.000 | € 4.814 |
| Inlaagdijk 20 Bangert en Oosterpolder - Buurt 35 02 | 145 | 5 | A | € 549.500 | € 3.790 |
| Bellefleurlaan 2 Blokker - Buurt 31 04 | 150 | 6 | C | € 650.000 | € 4.333 |
| Van Goghhof 56 Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 06 | 156 | 4 | A | € 675.000 | € 4.327 |
| Inlaagdijk 87 Bangert en Oosterpolder - Buurt 35 02 | 138 | 5 | A | € 600.000 | € 4.348 |
| Hoge Weere 3 Bangert en Oosterpolder - Buurt 35 03 | 145 | 6 | A | € 650.000 | € 4.483 |
| Zon 1 Binnenstad - Buurt 10 01 | 160 | 6 | C | € 595.000 | € 3.719 |
| Stolphoeve 27 Zwaag - Buurt 30 01 | 140 | 5 | A | € 525.000 | € 3.750 |
| Groene Steen 21 Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 08 | 136 | 5 | B | € 500.000 | € 3.676 |
| Robert Stolzhof 294 Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 05 | 135 | 5 | B | € 495.000 | € 3.667 |
| Bazillehof 79 Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 06 | 150 | 6 | B | € 475.000 | € 3.167 |