Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 121 m² |
| Perceel | 265 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Linger OG Makelaars en Taxateurs (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 45 houses in Purmerend met 84–157 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 97e percentiel (+56.0% t.o.v. mediaan van € 4.228/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Purmerend
| Inwoners | 5.810 |
|---|---|
| Dichtheid | 278 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 503.000 deze listing +59% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 31% |
| Afstand basisschool | 1.1 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04390801
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | O.B.S Blauwe Morgenster — 0.43 km |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Speelhut — 0.42 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.25 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk C.D. van Aken — 0.33 km |
| Restaurant | 't Beemster Spijshuis — 0.11 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.810 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 164.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 121 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.210 per jaar (~€ 101/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.911 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~847 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~121 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouw | Bestaande bouw |
|---|---|
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming, gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie |
| Warm water | Centrale voorziening |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 616 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Purmerend
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Purmerenderweg 82 Zuidoostbeemster | 118 | E | € 725.000 |
+€ 64.900
7 stap(pen)
|
€ 789.900 | € -8.100 | |
| Limbostraat 33 Amerika | 153 | A | € 739.000 |
+€ 45.900
3 stap(pen)
|
€ 784.900 | € -13.100 | |
| Donaulaan 104 Europa | 137 | A | € 730.000 |
+€ 41.100
3 stap(pen)
|
€ 771.100 | € -26.900 | |
| Oasestraat 49 Afrika | 153 | A | € 685.000 |
+€ 45.900
3 stap(pen)
|
€ 730.900 | € -67.100 | |
| Reigerpark 36 Overwhere-Noord | 151 | F | € 600.000 |
+€ 101.170
8 stap(pen)
|
€ 701.170 | € -96.830 | |
| Nekkerweg 31 Zuidoostbeemster | 107 | F | € 625.000 |
+€ 71.690
8 stap(pen)
|
€ 696.690 | € -101.310 | |
| Benonistraat 34 Zuidoostbeemster | 131 | A | € 650.000 |
+€ 39.300
3 stap(pen)
|
€ 689.300 | € -108.700 | |
| Benonistraat 32 Zuidoostbeemster | 131 | A | € 650.000 |
+€ 39.300
3 stap(pen)
|
€ 689.300 | € -108.700 | |
| Ninaberstraat 12 Zuidoostbeemster | 136 | D | € 575.000 |
+€ 77.520
6 stap(pen)
|
€ 652.520 | € -145.480 | |
| Purmerland 330 Afrika | 149 | A | € 900.000 |
+€ 44.700
3 stap(pen)
|
€ 944.700 | +€ 146.700 | |
| Cornwallhof 42 Molenkoog | 151 | A++ | € 625.000 |
+€ 18.120
1 stap(pen)
|
€ 643.120 | € -154.880 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Purmerenderweg 82 Zuidoostbeemster | 118 | 5 | E | € 725.000 | € 6.144 |
| Benonistraat 34 Zuidoostbeemster | 131 | 5 | A | € 650.000 | € 4.962 |
| Benonistraat 32 Zuidoostbeemster | 131 | 5 | A | € 650.000 | € 4.962 |
| Donaulaan 104 Europa | 137 | 5 | A | € 730.000 | € 5.328 |
| Clara Visserstraat 101 Purmer-Zuid/Zuid | 121 | 5 | C | € 545.000 | € 4.504 |
| Boterbloem 60 Gors-Zuid | 129 | 5 | C | € 550.000 | € 4.264 |
| Vrijheidsplantsoen 27 Purmer-Zuid/Zuid | 136 | 5 | A | € 587.500 | € 4.320 |
| Hudsonstraat 40 Amerika | 122 | 6 | A+ | € 550.000 | € 4.508 |
| Ninaberstraat 12 Zuidoostbeemster | 136 | 5 | D | € 575.000 | € 4.228 |
| Nekkerweg 31 Zuidoostbeemster | 107 | 4 | F | € 625.000 | € 5.841 |
| Burnousstraat 33 Azië | 122 | 5 | A | € 499.000 | € 4.090 |
| Grevelingenmeer 96 Purmer-Zuid/Noord | 123 | 5 | A | € 495.000 | € 4.024 |