Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 85 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Bert van Vulpen makelaars + hypotheken Zaandam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 22 apartments in Zaanstad met 59–110 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 54e percentiel (+2.5% t.o.v. mediaan van € 4.762/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zaanstad
| Inwoners | 4.775 |
|---|---|
| Dichtheid | 9128 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 459.000 deze listing -10% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 14% |
| Afstand basisschool | 1.9 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04792323
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Talland College 95 — 0.52 km · 16 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.65 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Romijn/MC De Vaart — 0.77 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Praktijk Nieuwendam — 0.69 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Zaans Medisch Centrum — 2.01 km |
| OV-station | Zaandam — 0.73 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Zaanse Molen — 0.39 km · 12 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.981 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 88.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 85 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.360 per jaar (~€ 113/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.094 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1105 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~340 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1990 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 264 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Zaanstad
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anna de Waalstraat 192 Spoorbuurt | 67 | A+ | € 412.000 | +€ 0 | € 412.000 | € -3.000 | |
| Anna de Waalstraat 160 Spoorbuurt | 67 | A+ | € 408.000 | +€ 0 | € 408.000 | € -7.000 | |
| Prelude 39 Westerwatering Zuid | 76 | B | € 399.000 |
+€ 8.360
1 stap(pen)
|
€ 407.360 | € -7.640 | |
| Botenmakersstraat 75 Oud West | 78 | B | € 395.000 |
+€ 8.580
1 stap(pen)
|
€ 403.580 | € -11.420 | |
| Koning Davidstraat 227 Rosmolenbuurt West | 88 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -20.000 | |
| Stokkenmolen 61 Westerkoog Oost | 74 | C | € 375.000 |
+€ 14.800
2 stap(pen)
|
€ 389.800 | € -25.200 | |
| Wandelweg 58 Wormerveer Zuid | 69 | A | € 369.000 | +€ 0 | € 369.000 | € -46.000 | |
| Kervelstraat 76 Noorderham | 99 | D | € 340.000 |
+€ 26.730
3 stap(pen)
|
€ 366.730 | € -48.270 | |
| Zuiderhoofddwarsstraat 3 Zuiderhoofdbuurt | 71 | B | € 350.000 |
+€ 7.810
1 stap(pen)
|
€ 357.810 | € -57.190 | |
| Westzijde 442 Schilders- en Waddenbuurt | 108 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | +€ 60.000 | |
| Conradstraat 10 Bomenbuurt | 64 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € -65.000 | |
| Claude Monetstraat 69 Schilders- en Waddenbuurt | 73 | C | € 335.000 |
+€ 14.600
2 stap(pen)
|
€ 349.600 | € -65.400 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Koning Davidstraat 227 Rosmolenbuurt West | 88 | 3 | A | € 395.000 | € 4.489 |
| Botenmakersstraat 75 Oud West | 78 | 3 | B | € 395.000 | € 5.064 |
| Prelude 39 Westerwatering Zuid | 76 | 3 | B | € 399.000 | € 5.250 |
| Pinksterbloemweg 211 Kogerveld | 81 | 3 | C | € 315.000 | € 3.889 |
| Thijssestraat 157 Poelenburg Noord | 76 | 3 | C | € 315.000 | € 4.145 |
| Stokkenmolen 61 Westerkoog Oost | 74 | 2 | C | € 375.000 | € 5.068 |
| Claude Monetstraat 69 Schilders- en Waddenbuurt | 73 | 3 | C | € 335.000 | € 4.589 |
| Zuiderhoofddwarsstraat 3 Zuiderhoofdbuurt | 71 | 3 | B | € 350.000 | € 4.930 |
| Wandelweg 58 Wormerveer Zuid | 69 | 3 | A | € 369.000 | € 5.348 |
| Teakhout 68 Zaans Hout | 93 | 4 | A | € 534.000 | € 5.742 |
| Claude Monetstraat 82 Schilders- en Waddenbuurt | 74 | 4 | F | € 315.000 | € 4.257 |
| Kervelstraat 76 Noorderham | 99 | 4 | D | € 340.000 | € 3.434 |