databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Grasbloem 83

5658GJ Eindhoven · Grasrijk · wijk Meerhoven · Eindhoven

€ 650.000
€ 4.333 / m²
150 5kamers A
Foto 1 van Grasbloem 83 Foto 2 van Grasbloem 83 Foto 3 van Grasbloem 83 Foto 4 van Grasbloem 83 Foto 5 van Grasbloem 83 Foto 6 van Grasbloem 83 Foto 7 van Grasbloem 83 Foto 8 van Grasbloem 83 Foto 9 van Grasbloem 83 Foto 10 van Grasbloem 83 Foto 11 van Grasbloem 83 Foto 12 van Grasbloem 83

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.150 m²
Perceel148 m²
Kamers5 (4 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 80 houses in Eindhoven met 105–195 m².

Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 41e percentiel (-3.0% t.o.v. mediaan van € 4.467/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Andere woningen in Grasbloem

Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.

AdresLabel Vraagprijs€/m²
Grasbloem 109 138 A € 589.000 € 4.268
Grasbloem 5 131 A € 599.000 € 4.573

Buurt in cijfers — Eindhoven

Inwoners6.115
Dichtheid4779 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.6
Gemiddelde WOZ (buurt) € 531.000 deze listing +22% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt23%
Afstand basisschool1.3 km
Afstand supermarkt1.4 km
Afstand huisarts1.7 km
Afstand kinderdagverblijf1.0 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU07726330 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school 't Slingertouw — 0.23 km · 8 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Lidl — 0.59 km · 6 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek SGE Meerhoven — 0.68 km
Huisartsenpraktijk Huisarts SGE Meerhoven — 0.68 km
Ziekenhuis Máxima Medisch Centrum — 3.62 km · 4 totaal binnen zoekradius
OV-station Eindhoven Airport — 2.64 km
Restaurant Sushi 123 — 0.61 km · 4 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 3.103 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 139.130 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 150 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 2.400 per jaar (~€ 200/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 3.303 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1950 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~600 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2005
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, tussenwoning
DakPlat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
IsolatieDakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie
VerwarmingStadsverwarming
Warm waterStadsverwarming
Energielabel (officieel)A
Inhoud529 m³
TuinAchtertuin
Indeling5 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Eindhoven

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Jozef Israëlslaan 45 Tongelresche Akkers 137 A++ € 650.000 +€ 0 € 650.000 € 0
Haringvliet 33 Kerkdorp Acht 134 A € 650.000 +€ 0 € 650.000 € 0
Willem de Rijkelaan 10 Eliasterrein, Vonderkwartier 133 B € 625.000 +€ 14.630
1 stap(pen)
  • B→A: € 14.630 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 639.630 € -10.370
Meerbergsven 43 Gijzenrooi 124 B € 650.000 +€ 13.640
1 stap(pen)
  • B→A: € 13.640 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 663.640 +€ 13.640
Zandkever 10 Zandrijk 156 A € 665.000 +€ 0 € 665.000 +€ 15.000
Ullerberglaan 13 Woenselse Heide 169 C € 600.000 +€ 33.800
2 stap(pen)
  • C→B: € 15.210 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 18.590 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 633.800 € -16.200
Graslook 26 Grasrijk 135 A++ € 669.000 +€ 0 € 669.000 +€ 19.000
Hoogstraat 91 Schrijversbuurt 159 E € 575.000 +€ 52.470
4 stap(pen)
  • E→D: € 9.540 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 11.130 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 14.310 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 17.490 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 627.470 € -22.530
Meerhovendreef 13 Grasrijk 162 A € 675.000 +€ 0 € 675.000 +€ 25.000
Grasdreef 1 Grasrijk 162 A € 675.000 +€ 0 € 675.000 +€ 25.000
Grenenhout 26 Woensel-West 135 A++ € 625.000 +€ 0 € 625.000 € -25.000
2e Wilakkersstraat 3 Tuindorp 129 C € 650.000 +€ 25.800
2 stap(pen)
  • C→B: € 11.610 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 14.190 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 675.800 +€ 25.800

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Zandkever 10 Zandrijk 156 5 A € 665.000 € 4.263
Boschdijk 1049 Kerkdorp Acht 144 5 F € 625.000 € 4.340
Willem Schorerstraat 19 Lievendaal 154 5 A € 709.000 € 4.604
Gabriël Metsulaan 9 Irisbuurt 142 5 B € 685.000 € 4.824
Flevolandlaan 8 Woenselse Heide 142 5 C € 589.000 € 4.148
Meerhovendreef 13 Grasrijk 162 5 A € 675.000 € 4.167
Grasdreef 1 Grasrijk 162 5 A € 675.000 € 4.167
Hoogstraat 91 Schrijversbuurt 159 5 E € 575.000 € 3.616
Jozef Israëlslaan 45 Tongelresche Akkers 137 5 A++ € 650.000 € 4.745
Grenenhout 26 Woensel-West 135 5 A++ € 625.000 € 4.630
Haringvliet 33 Kerkdorp Acht 134 5 A € 650.000 € 4.851
Zandkrab 36 Zandrijk 155 6 A+ € 695.000 € 4.484