house · resale
Johanna Naberstraat 16
4105EK Culemborg · Parijsch Landzicht · wijk Culemborg West · Culemborg
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 112 m² |
| Perceel | 141 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Vrij Makelaardij Culemborg (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 14 houses in Culemborg met 78–145 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 50e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 4.420/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Culemborg
| Inwoners | 2.155 |
|---|---|
| Dichtheid | 4223 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 428.000 deze listing +16% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 24% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02160103
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Augustinusschool — 0.23 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Smallsteps kinderopvang — 0.32 km |
| Supermarkt | PLUS — 0.34 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Parijsch — 0.36 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Parijsch — 0.37 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Culemborg — 1.21 km |
| Restaurant | Thiptop Thai Food — 0.84 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.363 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 105.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 112 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.792 per jaar (~€ 149/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.512 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1456 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~448 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1995 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Dwarskap bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit (gas gestookt uit 2022, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 383 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Culemborg
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Duizendblad 11 Voorkoop Noord | 130 | B | € 489.500 |
+€ 14.300
1 stap(pen)
|
€ 503.800 | +€ 8.800 | |
| Eekhoornstraat 18 Goilberdingen West | 116 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -20.000 | |
| Prins Bernhardstraat 11 Bloemen/Oranjebuurt | 91 | C | € 425.000 |
+€ 18.200
2 stap(pen)
|
€ 443.200 | € -51.800 | |
| Westerwal 17 Binnenstad | 116 | E | € 399.500 |
+€ 38.280
4 stap(pen)
|
€ 437.780 | € -57.220 | |
| Wilhelmina Druckerweg 48 Parijsch Landzicht | 110 | B | € 425.000 |
+€ 12.100
1 stap(pen)
|
€ 437.100 | € -57.900 | |
| Schiestraat 14 Goilberdingen Oost | 94 | B | € 425.000 |
+€ 10.340
1 stap(pen)
|
€ 435.340 | € -59.660 | |
| Middelcoopstraat 5 Ter Weijde Componistenbuurt | 114 | A | € 427.500 | +€ 0 | € 427.500 | € -67.500 | |
| Merwedestraat 10 Goilberdingen Oost | 100 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -70.000 | |
| Verdistraat 3 Ter Weijde Componistenbuurt | 102 | C | € 389.000 |
+€ 20.400
2 stap(pen)
|
€ 409.400 | € -85.600 | |
| Cesar Franckstraat 3 Ter Weijde Componistenbuurt | 82 | C | € 390.000 |
+€ 16.400
2 stap(pen)
|
€ 406.400 | € -88.600 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Eekhoornstraat 18 Goilberdingen West | 116 | 6 | A | € 475.000 | € 4.095 |
| Middelcoopstraat 5 Ter Weijde Componistenbuurt | 114 | 6 | A | € 427.500 | € 3.750 |
| Wilhelmina Druckerweg 48 Parijsch Landzicht | 110 | 6 | B | € 425.000 | € 3.864 |
| Verdistraat 3 Ter Weijde Componistenbuurt | 102 | 5 | C | € 389.000 | € 3.814 |
| Westerwal 17 Binnenstad | 116 | 4 | E | € 399.500 | € 3.444 |
| Kleine Kerkstraat 2 Binnenstad | 116 | 4 | B | € 600.000 | € 5.172 |
| Merwedestraat 10 Goilberdingen Oost | 100 | 4 | A | € 425.000 | € 4.250 |
| Schiestraat 14 Goilberdingen Oost | 94 | 5 | B | € 425.000 | € 4.521 |
| Duizendblad 11 Voorkoop Noord | 130 | 4 | B | € 489.500 | € 3.765 |
| Prins Bernhardstraat 11 Bloemen/Oranjebuurt | 91 | 5 | C | € 425.000 | € 4.670 |
| Prijsseweg 20 Buitengebied Waterlinie | 111 | 4 | C | € 725.000 | € 6.532 |
| Cesar Franckstraat 3 Ter Weijde Componistenbuurt | 82 | 4 | C | € 390.000 | € 4.756 |