Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 135 m² |
| Perceel | 236 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Kordaat Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 13 houses in Bernheze met 94–175 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 53e percentiel (+2.2% t.o.v. mediaan van € 4.126/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Bernheze
| Inwoners | 685 |
|---|---|
| Dichtheid | 1563 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 519.000 deze listing +10% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 21% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.1 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU17210310
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Beekgraaf — 0.78 km |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.93 km |
| Apotheek | Apotheek Nistelrode — 0.82 km |
| Ziekenhuis | Bernhoven — 3.67 km |
| Restaurant | May Day — 0.85 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.716 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 121.522 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 135 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.160 per jaar (~€ 180/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.896 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1755 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~540 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2006 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Samengesteld dak |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas Kombi Kompact HR (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 569 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Bernheze
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Buitenpas 13 Buitenpas - Noordrand | 175 | B | € 550.000 |
+€ 19.250
1 stap(pen)
|
€ 569.250 | +€ 250 | |
| Buitenpas 15 Buitenpas - Noordrand | 175 | B | € 550.000 |
+€ 19.250
1 stap(pen)
|
€ 569.250 | +€ 250 | |
| De Haver 9 Graanbuurt | 143 | B | € 539.000 |
+€ 15.730
1 stap(pen)
|
€ 554.730 | € -14.270 | |
| Lieve Vrouweveld 5 Groote Heide | 143 | A++++ | € 590.000 | +€ 0 | € 590.000 | +€ 21.000 | |
| Meerstraat 1 Hopveld - Muggenhoek | 104 | D | € 498.000 |
+€ 28.080
3 stap(pen)
|
€ 526.080 | € -42.920 | |
| Kloosterhof 26 Maxend | 113 | C | € 495.000 |
+€ 22.600
2 stap(pen)
|
€ 517.600 | € -51.400 | |
| Armwiel 7 Zwarte Molen | 127 | A++ | € 497.500 | +€ 0 | € 497.500 | € -71.500 |
Alle vergelijkbare woningen (10)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Lieve Vrouweveld 5 Groote Heide | 143 | 5 | A++++ | € 590.000 | € 4.126 |
| De Haver 9 Graanbuurt | 143 | 5 | B | € 539.000 | € 3.769 |
| Armwiel 7 Zwarte Molen | 127 | 4 | A++ | € 497.500 | € 3.917 |
| Floraliastraat 19 Kennedystraat | 141 | 6 | B | € 675.000 | € 4.787 |
| Bosschebaan 40 Broekhoek - Monseigneur van Den Hurklaan | 145 | 5 | B | € 725.000 | € 5.000 |
| Kloosterhof 26 Maxend | 113 | 4 | C | € 495.000 | € 4.381 |
| Meerstraat 1 Hopveld - Muggenhoek | 104 | 5 | D | € 498.000 | € 4.788 |
| Buitenpas 13 Buitenpas - Noordrand | 175 | 6 | B | € 550.000 | € 3.143 |
| Buitenpas 15 Buitenpas - Noordrand | 175 | 6 | B | € 550.000 | € 3.143 |
| Biezenloop 62 De Hoef 2 | 97 | 4 | A+ | € 410.000 | € 4.227 |