apartment · resale
Prins Hendrikkade 32
2225TZ Katwijk (ZH) · Noord-Oost · wijk Katwijk aan Zee · Katwijk
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 72 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Ancora Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 10 apartments in Katwijk met 50–93 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 70e percentiel (+17.7% t.o.v. mediaan van € 5.536/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Katwijk
| Inwoners | 1.710 |
|---|---|
| Dichtheid | 11598 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 496.000 deze listing -5% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 22% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05370503
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Colignyschool — 0.15 km · 20 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.5 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Hoogvliet — 0.3 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | De Katwijkse Apotheek — 0.49 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Rijn en Zee — 0.55 km · 14 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Arun Thai — 0.11 km · 33 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.239 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 99.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 72 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.152 per jaar (~€ 96/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.335 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~936 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~288 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2001 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit proline (gas gestookt combiketel uit 2013, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 230 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Katwijk
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nachtegaallaan 46 Overduin | 86 | C | € 459.000 |
+€ 17.200
2 stap(pen)
|
€ 476.200 | +€ 7.200 | |
| Hoorneslaan 255 Hoornes-West | 80 | E | € 380.000 |
+€ 26.400
4 stap(pen)
|
€ 406.400 | € -62.600 | |
| Van der Meerhof 43 Rijnsoever-Noord | 82 | A | € 545.000 | +€ 0 | € 545.000 | +€ 76.000 | |
| Op den Claver 29 Frederiksoord-Zuid | 81 | C | € 369.000 |
+€ 16.200
2 stap(pen)
|
€ 385.200 | € -83.800 | |
| Noordmanshof 20 Rijnsoever-Noord | 62 | A | € 380.000 | +€ 0 | € 380.000 | € -89.000 | |
| Prins Bernhardlaan 29 Koestal | 67 | E | € 355.000 |
+€ 22.110
4 stap(pen)
|
€ 377.110 | € -91.890 |
Alle vergelijkbare woningen (8)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Van der Meerhof 43 Rijnsoever-Noord | 82 | 3 | A | € 545.000 | € 6.646 |
| Op den Claver 29 Frederiksoord-Zuid | 81 | 3 | C | € 369.000 | € 4.556 |
| Noordmanshof 20 Rijnsoever-Noord | 62 | 3 | A | € 380.000 | € 6.129 |
| Prins Bernhardlaan 29 Koestal | 67 | 4 | E | € 355.000 | € 5.299 |
| Hoorneslaan 255 Hoornes-West | 80 | 4 | E | € 380.000 | € 4.750 |
| Nachtegaallaan 46 Overduin | 86 | 3 | C | € 459.000 | € 5.337 |
| Piersonstraat 58 Hoornes-West | 56 | 2 | F | € 310.000 | € 5.536 |
| Duinreepstraat 81 Zuid-West | 78 | 3 | A+ | € 745.000 | € 9.551 |