house · resale
Duinluststraat 34
1024VK Amsterdam · Werengouw-Midden · wijk Waterlandpleinbuurt · Amsterdam
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 101 m² |
| Perceel | 119 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hoekstra en Van Eck Amsterdam Noord (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 40 houses in Amsterdam met 70–131 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 70e percentiel (+14.3% t.o.v. mediaan van € 5.633/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 4.935 |
|---|---|
| Dichtheid | 13620 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 349.000 deze listing +86% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 72% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363NJ05
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | IJdoornschool — 0.2 km · 12 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderdagverblijf Villa Vipkids — 0.35 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | ALDI — 0.16 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Boots — 0.15 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Waterlandplein — 0.14 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | BovenIJ Ziekenhuis — 2.43 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | (naamloos) — 1.04 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Arabiya — 0.12 km · 11 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.103 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 139.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 101 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.616 per jaar (~€ 135/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.238 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1313 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~404 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 359 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Berkhouthof 8 Tuindorp Nieuwendam-West | 82 | D | € 625.000 |
+€ 22.140
3 stap(pen)
|
€ 647.140 | € -2.860 | |
| Latherusstraat 104 Bloemenbuurt-Zuid | 80 | C | € 625.000 |
+€ 16.000
2 stap(pen)
|
€ 641.000 | € -9.000 | |
| Rudolf Agricolastraat 11 Confuciusbuurt | 104 | C | € 619.000 |
+€ 20.800
2 stap(pen)
|
€ 639.800 | € -10.200 | |
| Herensingel 51 Herensingelkwartier | 100 | C | € 650.000 |
+€ 20.000
2 stap(pen)
|
€ 670.000 | +€ 20.000 | |
| Amerbos 221 Buikslotermeer-Noord | 123 | C | € 650.000 |
+€ 24.600
2 stap(pen)
|
€ 674.600 | +€ 24.600 | |
| Amerbos 401 Buikslotermeer-Noord | 124 | C | € 600.000 |
+€ 24.800
2 stap(pen)
|
€ 624.800 | € -25.200 | |
| Enkhuizerplein 13 Tuindorp Nieuwendam-West | 82 | D | € 600.000 |
+€ 22.140
3 stap(pen)
|
€ 622.140 | € -27.860 | |
| Marga Klompélaan 100 De Eendracht | 108 | C | € 595.000 |
+€ 21.600
2 stap(pen)
|
€ 616.600 | € -33.400 | |
| Achterherengracht 11 Herensingelkwartier | 96 | B | € 675.000 |
+€ 10.560
1 stap(pen)
|
€ 685.560 | +€ 35.560 | |
| Korenbloemstraat 14 Bloemenbuurt-Noord | 86 | C | € 675.000 |
+€ 17.200
2 stap(pen)
|
€ 692.200 | +€ 42.200 | |
| Grimbergenstraat 26 Nieuw-Sloten-Zuidwest | 123 | A+ | € 700.000 | +€ 0 | € 700.000 | +€ 50.000 | |
| Stenen Beer 2 Twiske-West | 108 | A | € 598.000 | +€ 0 | € 598.000 | € -52.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Herensingel 51 Herensingelkwartier | 100 | 4 | C | € 650.000 | € 6.500 |
| Rudolf Agricolastraat 11 Confuciusbuurt | 104 | 4 | C | € 619.000 | € 5.952 |
| Achterherengracht 11 Herensingelkwartier | 96 | 4 | B | € 675.000 | € 7.031 |
| Lange Vonder 70 Twiske-West | 107 | 4 | B | € 585.000 | € 5.467 |
| Geerdinkhof 309 G-buurt-Oost | 103 | 4 | A | € 550.000 | € 5.340 |
| Marga Klompélaan 100 De Eendracht | 108 | 4 | C | € 595.000 | € 5.509 |
| Vegastraat 126 Tuindorp Oostzaan-Oost | 93 | 4 | C | € 575.000 | € 6.183 |
| Stenen Beer 2 Twiske-West | 108 | 5 | A | € 598.000 | € 5.537 |
| Mr.J.C.Bührmannlaan 53 De Klomp | 101 | 5 | C | € 535.000 | € 5.297 |
| Klaas Wannen 30 Twiske-West | 91 | 4 | B | € 525.000 | € 5.769 |
| Ingelandenweg 174 Dijkgraafpleinbuurt | 101 | 5 | B | € 525.000 | € 5.198 |
| Korenbloemstraat 14 Bloemenbuurt-Noord | 86 | 4 | C | € 675.000 | € 7.849 |