Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 126 m² |
| Perceel | 225 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Jan Weide Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 19 houses in Meppel met 88–163 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 73e percentiel (+6.3% t.o.v. mediaan van € 3.722/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Meppel
| Inwoners | 1.270 |
|---|---|
| Dichtheid | 4180 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 397.000 deze listing +26% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 32% |
| Afstand basisschool | 1.8 km |
| Afstand supermarkt | 1.7 km |
| Afstand huisarts | 1.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01190700
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Greijdanus College — 1.29 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 1.15 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Spectrum Medisch Centrum — 1.19 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Van Pelt — 1.15 km |
| Ziekenhuis | Isala Meppel — 3.31 km |
| OV-station | Meppel — 2.46 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Royal China — 0.86 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.380 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 106.196 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 126 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.016 per jaar (~€ 168/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.548 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1638 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~504 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Gehele vloerverwarming |
| Warm water | Centrale voorziening |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 453 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Meppel
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| De Ryge 31 Danninge Erve | 133 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -3.500 | |
| Burg. Haitsmalaan 22 Griftebuurt | 111 | B | € 439.000 |
+€ 12.210
1 stap(pen)
|
€ 451.210 | € -47.290 | |
| Ambonstraat 68 Indische buurt | 111 | C | € 425.000 |
+€ 22.200
2 stap(pen)
|
€ 447.200 | € -51.300 | |
| Parnassia 17 Plantenbuurt | 153 | A+++ | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | +€ 76.500 | |
| Catharinastraat 52 Koninginnebuurt | 103 | E | € 385.000 |
+€ 33.990
4 stap(pen)
|
€ 418.990 | € -79.510 | |
| Anekingepad 14 Verzetsbuurt | 119 | B | € 389.000 |
+€ 13.090
1 stap(pen)
|
€ 402.090 | € -96.410 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| De Ryge 31 Danninge Erve | 133 | 6 | A | € 495.000 | € 3.722 |
| Anekingepad 14 Verzetsbuurt | 119 | 5 | B | € 389.000 | € 3.269 |
| Jan Steenstraat 5 Schildersbuurt | 128 | 5 | C | € 369.500 | € 2.887 |
| Burg. Haitsmalaan 22 Griftebuurt | 111 | 5 | B | € 439.000 | € 3.955 |
| Ambonstraat 68 Indische buurt | 111 | 5 | C | € 425.000 | € 3.829 |
| Werkhorst 69 Reestlanden | 113 | 5 | E | € 595.000 | € 5.265 |
| Haverstuk 28 Veldenbuurt | 131 | 6 | B | € 595.000 | € 4.542 |
| Bezettingslaan 16 Verzetsbuurt | 134 | 5 | C | € 345.000 | € 2.575 |
| Merelstraat 19 Vogelbuurt | 146 | 5 | B | € 589.000 | € 4.034 |
| Karspelstraat 36 Vogelbuurt | 104 | 4 | B | € 385.000 | € 3.702 |
| Ambonstraat 21 Indische buurt | 103 | 5 | C | € 350.000 | € 3.398 |
| Catharinastraat 52 Koninginnebuurt | 103 | 4 | E | € 385.000 | € 3.738 |