Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 63 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | vandeVijver Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 101 apartments in Rotterdam met 44–81 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 91e percentiel (+26.4% t.o.v. mediaan van € 5.338/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 7.830 |
|---|---|
| Dichtheid | 12375 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 296.000 deze listing +44% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 84% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05991087
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.22 km · 22 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Het Randstadje — 0.52 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Jumbo — 0.43 km · 23 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.28 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | huisartsenpraktijk Wijnhaven — 1.27 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | De Gezichtskliniek — 1.33 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Rotterdam Zuid — 0.88 km · 21 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Garnish restaurant — 0.29 km · 18 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.029 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 83.696 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 63 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 630 per jaar (~€ 52/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.081 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~441 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~63 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 210 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sonmansstraat 50 Blijdorp | 62 | C | € 395.000 |
+€ 31.000
5 stap(pen)
|
€ 426.000 | +€ 1.000 | |
| Staalstraat 43 Katendrecht | 67 | B | € 395.000 |
+€ 27.470
4 stap(pen)
|
€ 422.470 | € -2.530 | |
| Witte de Withstraat 19 Cool | 65 | C | € 389.000 |
+€ 32.500
5 stap(pen)
|
€ 421.500 | € -3.500 | |
| Van der Horststraat 7 Blijdorp | 62 | D | € 385.000 |
+€ 35.340
6 stap(pen)
|
€ 420.340 | € -4.660 | |
| Zonnebloemstraat 44 Hillegersberg Zuid | 69 | C | € 399.500 |
+€ 34.500
5 stap(pen)
|
€ 434.000 | +€ 9.000 | |
| Nolensstraat 79 Blijdorp | 73 | C | € 399.500 |
+€ 36.500
5 stap(pen)
|
€ 436.000 | +€ 11.000 | |
| Burgemeester Meineszplein 31 Nieuwe Westen | 63 | A | € 395.000 |
+€ 18.900
3 stap(pen)
|
€ 413.900 | € -11.100 | |
| Paradijslaan 130 Nieuw Crooswijk | 72 | A | € 415.000 |
+€ 21.600
3 stap(pen)
|
€ 436.600 | +€ 11.600 | |
| Burgemeester Meineszplein 31 Nieuwe Westen | 64 | A | € 385.000 |
+€ 19.200
3 stap(pen)
|
€ 404.200 | € -20.800 | |
| Marinestraat 15 Noordereiland | 68 | B | € 375.000 |
+€ 27.880
4 stap(pen)
|
€ 402.880 | € -22.120 | |
| Noordsingel 274 Agniesebuurt | 58 | A++ | € 395.000 |
+€ 6.960
1 stap(pen)
|
€ 401.960 | € -23.040 | |
| Nieuwe Binnenweg 286 Middelland | 68 | C | € 369.500 |
+€ 30.940
5 stap(pen)
|
€ 400.440 | € -24.560 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Burgemeester Meineszplein 31 Nieuwe Westen | 63 | 3 | A | € 395.000 | € 6.270 |
| Van der Horststraat 7 Blijdorp | 62 | 3 | D | € 385.000 | € 6.210 |
| Burgemeester Meineszplein 31 Nieuwe Westen | 64 | 3 | A | € 385.000 | € 6.016 |
| Van der Horststraat 6 Blijdorp | 66 | 3 | C | € 449.500 | € 6.811 |
| Staalstraat 43 Katendrecht | 67 | 3 | B | € 395.000 | € 5.896 |
| Pannekoekstraat 50 Stadsdriehoek | 62 | 3 | C | € 350.000 | € 5.645 |
| Bergweg 330 Agniesebuurt | 61 | 3 | B | € 350.000 | € 5.738 |
| Ruivenplantsoen 28 Oude Noorden | 67 | 3 | A | € 365.000 | € 5.448 |
| Zonnebloemstraat 44 Hillegersberg Zuid | 69 | 3 | C | € 399.500 | € 5.790 |
| Herman Robbersstraat 110 Rubroek | 66 | 3 | D | € 350.000 | € 5.303 |
| Pannekoekstraat 62 Stadsdriehoek | 60 | 3 | C | € 350.000 | € 5.833 |
| Nieuwe Binnenweg 286 Middelland | 68 | 3 | C | € 369.500 | € 5.434 |