Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 189 m² |
| Perceel | 255 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | KRK Makelaars Zaandam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 23 houses in Zaanstad met 132–245 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 65e percentiel (+5.8% t.o.v. mediaan van € 4.696/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zaanstad
| Inwoners | 5.025 |
|---|---|
| Dichtheid | 6152 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 348.000 deze listing +170% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 42% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04793110
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Piramide — 0.62 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Peuterspelen De Piramide — 0.61 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.22 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Westzijderveld — 0.95 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Westzijderveld Maatschap Huisartsen — 0.95 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Zaans Medisch Centrum — 1.4 km |
| OV-station | Koog aan de Zaan — 0.54 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Arawan — 0.13 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.483 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 199.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 189 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.646 per jaar (~€ 220/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.703 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2079 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~567 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1920 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Herenhuis, vrijstaande woning |
| Dak | Schilddak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en warmtepomp |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas HR (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 743 m³ |
| Tuin | Achtertuin en zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Zaanstad
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vaartdijk 43 Langeheit Oost | 155 | B | € 895.000 |
+€ 29.450
2 stap(pen)
|
€ 924.450 | € -14.550 | |
| Zuideinde 227 Westzaan Zuid | 157 | A | € 975.000 |
+€ 12.560
1 stap(pen)
|
€ 987.560 | +€ 48.560 | |
| Eifel 19 Parkrijk Noord | 186 | A++ | € 889.000 | +€ 0 | € 889.000 | € -50.000 | |
| Bredenhofstraat 1 Oud Zaandijk | 207 | D | € 795.000 |
+€ 72.450
4 stap(pen)
|
€ 867.450 | € -71.550 | |
| Prelude 101 Westerwatering Zuid | 174 | A+ | € 850.000 | +€ 0 | € 850.000 | € -89.000 | |
| Aria 18 Westerwatering Zuid | 142 | A+ | € 795.000 | +€ 0 | € 795.000 | € -144.000 | |
| Aria 44 Westerwatering Zuid | 147 | A | € 750.000 |
+€ 11.760
1 stap(pen)
|
€ 761.760 | € -177.240 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Gotlandpier 9 Het Eiland | 185 | 5 | B | € 1.100.000 | € 5.946 |
| Eifel 19 Parkrijk Noord | 186 | 6 | A++ | € 889.000 | € 4.780 |
| Bredenhofstraat 1 Oud Zaandijk | 207 | 5 | D | € 795.000 | € 3.841 |
| Prelude 101 Westerwatering Zuid | 174 | 6 | A+ | € 850.000 | € 4.885 |
| Oosterwerf 22 Bomenbuurt | 192 | 6 | A+ | € 739.000 | € 3.849 |
| Spant 40 Waterrijk West | 163 | 5 | A+ | € 745.000 | € 4.571 |
| Vaartdijk 43 Langeheit Oost | 155 | 5 | B | € 895.000 | € 5.774 |
| Zuideinde 227 Westzaan Zuid | 157 | 4 | A | € 975.000 | € 6.210 |
| Dodonaeuslaan 317 Poelenburg Noord | 163 | 4 | B | € 700.000 | € 4.294 |
| Jachtenlaan 53 Hoornseveld | 155 | 5 | A+ | € 595.000 | € 3.839 |
| Aria 18 Westerwatering Zuid | 142 | 5 | A+ | € 795.000 | € 5.599 |
| Serenade 15 Westerwatering Zuid | 150 | 6 | A | € 700.000 | € 4.667 |