Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 131 m² |
| Perceel | 139 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Diepeveen Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 29 houses in Veenendaal met 91–170 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 6e percentiel (-14.0% t.o.v. mediaan van € 4.420/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Veenendaal
| Inwoners | 3.605 |
|---|---|
| Dichtheid | 6284 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 458.000 deze listing +9% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 12% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03450553
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | CBS Het Baken — 0.24 km · 21 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.49 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.58 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Vondellaan — 0.26 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Veenendaal West — 0.4 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | El Rancho — 0.98 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.378 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 106.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 131 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.096 per jaar (~€ 175/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.553 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1703 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~524 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1980 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel, pelletkachel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Atag (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 452 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Veenendaal
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marterlaan 24 Petenbos | 113 | A | € 499.500 | +€ 0 | € 499.500 | +€ 1.500 | |
| 't Voorhuis 24 Dragonder Noord | 112 | D | € 459.000 |
+€ 30.240
3 stap(pen)
|
€ 489.240 | € -8.760 | |
| Warendorp 6 Pioniersbuurt | 120 | B | € 475.000 |
+€ 13.200
1 stap(pen)
|
€ 488.200 | € -9.800 | |
| Frisia 1 Engelenburg | 122 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | € -13.000 | |
| Muurzwaluw 8 Vogelbuurt | 114 | A | € 469.500 | +€ 0 | € 469.500 | € -28.500 | |
| Boslaan 79 Gezonken Hoek | 151 | A | € 529.000 | +€ 0 | € 529.000 | +€ 31.000 | |
| Julianastraat 78 't Hoorntje | 108 | C | € 515.000 |
+€ 21.600
2 stap(pen)
|
€ 536.600 | +€ 38.600 | |
| Linnaeuslaan 75 Petenbos Oost | 125 | B | € 525.000 |
+€ 13.750
1 stap(pen)
|
€ 538.750 | +€ 40.750 | |
| Nieuweweg 46 De Pol | 128 | C | € 519.000 |
+€ 25.600
2 stap(pen)
|
€ 544.600 | +€ 46.600 | |
| Henrick Lamkade 42 Veenderij | 108 | A+++ | € 545.000 | +€ 0 | € 545.000 | +€ 47.000 | |
| 't Melkhuis 42 Dragonder Noord | 124 | B | € 435.000 |
+€ 13.640
1 stap(pen)
|
€ 448.640 | € -49.360 | |
| Prunus 23 Gezonken Hoek | 103 | A | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | € -53.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Warendorp 6 Pioniersbuurt | 120 | 6 | B | € 475.000 | € 3.958 |
| Ravelstraat 18 Componistenbuurt | 136 | 6 | A | € 595.000 | € 4.375 |
| Nieuweweg 46 De Pol | 128 | 5 | C | € 519.000 | € 4.055 |
| Linnaeuslaan 75 Petenbos Oost | 125 | 5 | B | € 525.000 | € 4.200 |
| Frisia 1 Engelenburg | 122 | 5 | A | € 485.000 | € 3.975 |
| 't Melkhuis 42 Dragonder Noord | 124 | 5 | B | € 435.000 | € 3.508 |
| Muurzwaluw 8 Vogelbuurt | 114 | 5 | A | € 469.500 | € 4.118 |
| Coniferenlaan 16 Gezonken Hoek | 125 | 7 | C | € 624.500 | € 4.996 |
| Marterlaan 24 Petenbos | 113 | 5 | A | € 499.500 | € 4.420 |
| 't Voorhuis 24 Dragonder Noord | 112 | 5 | D | € 459.000 | € 4.098 |
| Boslaan 79 Gezonken Hoek | 151 | 7 | A | € 529.000 | € 3.503 |
| Julianastraat 78 't Hoorntje | 108 | 5 | C | € 515.000 | € 4.769 |