apartment · resale
Ru Paréstraat 38
2552CR Den Haag · Kom Loosduinen · wijk Wijk 17 Loosduinen · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 79 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | DOEN NVM Makelaars & Taxateurs (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 142 apartments in Den Haag met 55–102 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 21e percentiel (-11.6% t.o.v. mediaan van € 4.653/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 5.040 |
|---|---|
| Dichtheid | 11009 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 269.000 deze listing +21% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 66% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05181795
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Ds. W.E. den Hertogschool — 0.19 km · 20 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI 's-Gravenhage — 0.05 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Loosduinse apotheek — 0.19 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum — 0.86 km |
| Ziekenhuis | Parnassia psycho-medisch centrum — 1.29 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | OV-knooppunt Leyenburg — 2.12 km |
| Restaurant | Li's Palace — 0.2 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.552 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 68.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 79 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.264 per jaar (~€ 105/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.657 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1027 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~316 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1988 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | HR 107 ketel (gas gestookt combiketel, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 196 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nunspeetlaan 193 Oostbroek-Zuid | 74 | C | € 315.000 |
+€ 14.800
2 stap(pen)
|
€ 329.800 | +€ 4.800 | |
| Harderwijkstraat 124 Oostbroek-Zuid | 75 | C | € 305.000 |
+€ 15.000
2 stap(pen)
|
€ 320.000 | € -5.000 | |
| Meppelweg 611 Morgenstond-West | 84 | C | € 300.000 |
+€ 16.800
2 stap(pen)
|
€ 316.800 | € -8.200 | |
| Velpsestraat 183 Oostbroek-Zuid | 73 | C | € 319.500 |
+€ 14.600
2 stap(pen)
|
€ 334.100 | +€ 9.100 | |
| Schoutendreef 357 Dreven en Gaarden | 76 | E | € 310.000 |
+€ 25.080
4 stap(pen)
|
€ 335.080 | +€ 10.080 | |
| Jan van der Heijdenstraat 154 Laakkwartier-Oost | 83 | C | € 319.000 |
+€ 16.600
2 stap(pen)
|
€ 335.600 | +€ 10.600 | |
| Volendamlaan 793 Leyenburg | 81 | D | € 290.000 |
+€ 21.870
3 stap(pen)
|
€ 311.870 | € -13.130 | |
| Binnentuinen 73 Nieuw Waldeck | 70 | C | € 325.000 |
+€ 14.000
2 stap(pen)
|
€ 339.000 | +€ 14.000 | |
| Roggekamp 297 Kampen | 77 | D | € 289.000 |
+€ 20.790
3 stap(pen)
|
€ 309.790 | € -15.210 | |
| Koopmans van Boekerenstraat 73 Laakkwartier-Oost | 78 | C | € 325.000 |
+€ 15.600
2 stap(pen)
|
€ 340.600 | +€ 15.600 | |
| Melis Stokezijde 129 Zijden, Steden en Zichten | 81 | B | € 300.000 |
+€ 8.910
1 stap(pen)
|
€ 308.910 | € -16.090 | |
| Lunterenstraat 251 Oostbroek-Noord | 83 | C | € 325.000 |
+€ 16.600
2 stap(pen)
|
€ 341.600 | +€ 16.600 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Koopmans van Boekerenstraat 73 Laakkwartier-Oost | 78 | 3 | C | € 325.000 | € 4.167 |
| Bennekomstraat 4 Oostbroek-Noord | 80 | 3 | D | € 350.000 | € 4.375 |
| Schoutendreef 357 Dreven en Gaarden | 76 | 3 | E | € 310.000 | € 4.079 |
| Melis Stokezijde 129 Zijden, Steden en Zichten | 81 | 3 | B | € 300.000 | € 3.704 |
| Aronskelkweg 258 Bohemen en Meer en Bos | 81 | 3 | E | € 350.000 | € 4.321 |
| Woudenbergstraat 38 Leyenburg | 83 | 3 | D | € 325.000 | € 3.916 |
| Jan van der Heijdenstraat 154 Laakkwartier-Oost | 83 | 3 | C | € 319.000 | € 3.843 |
| Abrikozenstraat 56 Eykenduinen | 80 | 3 | C | € 359.500 | € 4.494 |
| Roggekamp 297 Kampen | 77 | 3 | D | € 289.000 | € 3.753 |
| Meppelweg 611 Morgenstond-West | 84 | 3 | C | € 300.000 | € 3.571 |
| Smaragdhorst 393 Burgen en Horsten | 73 | 3 | D | € 325.000 | € 4.452 |
| Monnickendamplein 18 Leyenburg | 75 | 3 | A | € 374.500 | € 4.993 |