Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 75 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | ATENZIJLSTRA Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 25 apartments in Den Bosch met 52–97 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 72e percentiel (+17.8% t.o.v. mediaan van € 5.378/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Bordeslaan
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Bordeslaan 157 | 178 | A+++ | € 795.000 | € 4.466 |
| Bordeslaan 296 | 85 | A++ | € 489.000 | € 5.753 |
| Bordeslaan 322 | 113 | A | € 595.000 | € 5.265 |
Buurt in cijfers — 's-Hertogenbosch
| Inwoners | 3.725 |
|---|---|
| Dichtheid | 7743 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 425.000 deze listing +12% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 52% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07961102
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Van Maerlant — 0.51 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.11 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek West — 0.64 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpost — 0.79 km |
| Ziekenhuis | Jeroen Bosch Ziekenhuis — 0.89 km |
| OV-station | 's-Hertogenbosch — 0.53 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Happy Italy — 0.15 km · 66 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.268 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 101.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 75 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.200 per jaar (~€ 100/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.368 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~975 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~300 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2009 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Centrale voorziening |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 243 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Bosch
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Onderwijsboulevard 536 Paleiskwartier | 90 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € 0 | |
| Leeghwaterlaan 79 Paleiskwartier | 97 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € 0 | |
| Vughterstraat 177 Binnenstad centrum | 82 | C | € 450.000 |
+€ 16.400
2 stap(pen)
|
€ 466.400 | € -8.600 | |
| Aartshertogenlaan 279 De Vliert | 84 | B | € 475.000 |
+€ 9.240
1 stap(pen)
|
€ 484.240 | +€ 9.240 | |
| Bordeslaan 296 Paleiskwartier | 85 | A++ | € 489.000 | +€ 0 | € 489.000 | +€ 14.000 | |
| Philippus de Montestraat 74 Zuid | 84 | C | € 439.500 |
+€ 16.800
2 stap(pen)
|
€ 456.300 | € -18.700 | |
| Hofplein 86 Paleiskwartier | 75 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 20.000 | |
| Ovidiuslaan 27 Zuid | 94 | C | € 425.000 |
+€ 18.800
2 stap(pen)
|
€ 443.800 | € -31.200 | |
| Lange Tuinstraat 76 De Muntel | 62 | C | € 495.000 |
+€ 12.400
2 stap(pen)
|
€ 507.400 | +€ 32.400 | |
| Hoflaan 307 Paleiskwartier | 61 | A+ | € 439.000 | +€ 0 | € 439.000 | € -36.000 | |
| Onderwijsboulevard 518 Paleiskwartier | 78 | A | € 419.500 | +€ 0 | € 419.500 | € -55.500 | |
| Snellestraat 40 Binnenstad centrum | 61 | A | € 409.000 | +€ 0 | € 409.000 | € -66.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hofplein 86 Paleiskwartier | 75 | 3 | A | € 495.000 | € 6.600 |
| Onderwijsboulevard 518 Paleiskwartier | 78 | 3 | A | € 419.500 | € 5.378 |
| Vughterstraat 177 Binnenstad centrum | 82 | 3 | C | € 450.000 | € 5.488 |
| Hoflaan 335 Paleiskwartier | 73 | 3 | A | € 575.000 | € 7.877 |
| Philippus de Montestraat 74 Zuid | 84 | 3 | C | € 439.500 | € 5.232 |
| Bordeslaan 296 Paleiskwartier | 85 | 3 | A++ | € 489.000 | € 5.753 |
| Lokerenpassage 6 Lokeren | 73 | 3 | C | € 339.500 | € 4.651 |
| Aartshertogenlaan 279 De Vliert | 84 | 4 | B | € 475.000 | € 5.655 |
| Hudsonlaan 134 De Schutskamp | 70 | 3 | C | € 339.000 | € 4.843 |
| Philippus de Montestraat 76 Zuid | 85 | 3 | F | € 375.000 | € 4.412 |
| Lange Tuinstraat 76 De Muntel | 62 | 3 | C | € 495.000 | € 7.984 |
| Esdoornstraat 87 Graafsebuurt zuid | 68 | 3 | B | € 325.000 | € 4.779 |