house · resale
Voorstraat 10
2685EM Poeldijk · Poeldijk Centrumgebied · wijk Wijk 09 Poeldijk · Westland
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 147 m² |
| Perceel | 509 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | WUNDERINK MAKELAARS (MZV) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 45 houses in Westland met 102–191 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 57e percentiel (+2.4% t.o.v. mediaan van € 4.615/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Westland
| Inwoners | 1.600 |
|---|---|
| Dichtheid | 6801 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 365.000 deze listing +90% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 49% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU17830901
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | ISW Irenestraat — 0.34 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.24 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Poeldijk — 0.27 km |
| Ziekenhuis | Parnassia — 2.34 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | (naamloos) — 2.51 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Pizza Yes — 0.2 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.318 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 151.087 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 147 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.675 per jaar (~€ 306/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.624 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~3234 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1323 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 1.323 per jaar en 1323 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1942 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 610 m³ |
| Tuin | Zijtuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Westland
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Prins Clausstraat 96 Wateringen Noord en Ambachtshof | 134 | A | € 685.000 | +€ 0 | € 685.000 | € -10.000 | |
| Noordwind 26 centrumgebied 's-Gravenzande | 110 | D | € 675.000 |
+€ 3.850
1 stap(pen)
|
€ 678.850 | € -16.150 | |
| Andriessenlaan 40 Zandevelt | 119 | B | € 719.000 | +€ 0 | € 719.000 | +€ 24.000 | |
| Kwaklaan 49 Vliettuinen | 129 | A++++ | € 670.000 | +€ 0 | € 670.000 | € -25.000 | |
| Raad van Europastraat 44 Dorp oost | 128 | A+ | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | € -45.000 | |
| Vrouwe Van Loonstraat 19 Woonkern maasdijk | 151 | B | € 749.000 | +€ 0 | € 749.000 | +€ 54.000 | |
| Opstalweg 59 Opstal | 118 | B | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | € -70.000 | |
| Aalbessenlaan 5 Essellanden | 144 | A | € 610.000 | +€ 0 | € 610.000 | € -85.000 | |
| Socratesstraat 13 Buitengebied Honselersdijk | 142 | A | € 790.000 | +€ 0 | € 790.000 | +€ 95.000 | |
| Groeneveldstraat 23 Zwartenhoek | 155 | B | € 600.000 | +€ 0 | € 600.000 | € -95.000 | |
| Hoflaan 13 centrumgebied 's-Gravenzande | 130 | A | € 600.000 | +€ 0 | € 600.000 | € -95.000 | |
| Burgemeester Kampschöerstraat 66 Zwartenhoek | 130 | B | € 580.000 | +€ 0 | € 580.000 | € -115.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Vrouwe Van Loonstraat 19 Woonkern maasdijk | 151 | 4 | B | € 749.000 | € 4.960 |
| Aalbessenlaan 5 Essellanden | 144 | 5 | A | € 610.000 | € 4.236 |
| Socratesstraat 13 Buitengebied Honselersdijk | 142 | 5 | A | € 790.000 | € 5.563 |
| Groeneveldstraat 23 Zwartenhoek | 155 | 5 | B | € 600.000 | € 3.871 |
| Raad van Europastraat 44 Dorp oost | 128 | 4 | A+ | € 650.000 | € 5.078 |