Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 245 m² |
| Perceel | 481 m² |
| Kamers | 7 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | RET Makelaars - De specialist van Amsterdam-Oost (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 17 houses in Amsterdam met 171–318 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 76e percentiel (+30.1% t.o.v. mediaan van € 7.807/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Larikslaan
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Larikslaan 33 | 353 | A+ | € 3.390.000 | € 9.603 |
| Larikslaan 6 | 245 | A+ | € 2.475.000 | € 10.102 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 310 |
|---|---|
| Dichtheid | 2983 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 3.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 1.880.000 deze listing +32% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 1% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 1.2 km |
| Afstand huisarts | 1.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363ML03
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Terra Nova — 0.53 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden Haveneiland — 0.61 km |
| Supermarkt | Versmarkt — 0.74 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Synergia — 0.71 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Medisch Kwartier IJburg — 1.09 km |
| OV-station | (naamloos) — 0.7 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Sunny Side — 0.52 km · 13 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 11.883 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 536.739 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 245 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.430 per jaar (~€ 286/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 12.169 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2695 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~735 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2011 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Villa, vrijstaande woning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 890 m³ |
| Tuin | Achtertuin, tuin rondom en voortuin |
| Indeling | 7 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Larikslaan 6 Rieteiland-Oost | 245 | A+ | € 2.475.000 | +€ 0 | € 2.475.000 | € -14.000 | |
| Wijkergouw 36 Schellingwoude-Oost | 301 | A | € 2.350.000 |
+€ 24.080
1 stap(pen)
|
€ 2.374.080 | € -114.920 | |
| Durgerdammerdijk 67 Durgerdam | 179 | C | € 2.650.000 |
+€ 50.120
3 stap(pen)
|
€ 2.700.120 | +€ 211.120 |
Alle vergelijkbare woningen (10)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Larikslaan 6 Rieteiland-Oost | 245 | 8 | A+ | € 2.475.000 | € 10.102 |
| Eisdenstraat 14 Nieuw-Sloten-Noordoost | 236 | 8 | A | € 1.490.000 | € 6.314 |
| Edmond Halleylaan 46 Steigereiland-Zuid | 236 | 7 | A+++ | € 1.275.000 | € 5.403 |
| Wijkergouw 36 Schellingwoude-Oost | 301 | 8 | A | € 2.350.000 | € 7.807 |
| Durgerdammerdijk 67 Durgerdam | 179 | 8 | C | € 2.650.000 | € 14.804 |
| Sloterweg 1115 Sloterweg e.o. | 315 | 8 | A+ | € 1.950.000 | € 6.190 |
| Van Breestraat 44 Concertgebouwbuurt | 193 | 7 | A | € 3.695.000 | € 19.145 |
| Stettineiland 117 Houthavens-West | 180 | 6 | A | € 1.600.000 | € 8.889 |
| Hillenraadt 32 Buitenveldert-Zuidoost | 176 | 7 | A | € 1.395.000 | € 7.926 |
| Jan Olphert Vaillantlaan 62 Steigereiland-Zuid | 185 | 6 | A+ | € 1.000.000 | € 5.405 |